Sex, po ktorom muži túžia! VIDEO

Sex, po ktorom muži túžia! VIDEO

Chcete sa zmeniť z priemernej milenky na nezabudnuteľnú ženu jeho života? Odomknite svoju vášeň a roztočte to spolu. Prebuďte jeho hormóny, odbúrajte partnerov stres a prinúťte ho zabudnúť na každodenné starosti.

Využite jeho stúpajúcu hladinu hormónov. K tomu dochádza, keď je muž úspešný. Ak sa mu darí v práci, alebo ak jeho obľúbený tím vyhráva, stúpa mu v tele hladina testosterónu. To je chvíľa, kedy mu môžete priniesť nahá k telke pivo a o chvíľu už po vás bude šialene túžiť. Ostaňte tam kde ste, veď vášnivý a rýchly sex môžete zažiť na kresle, uprostred obývačky, alebo rovno "na stojáka". Žiadne zdržovanie alebo vykrúcačky, len čistý sex. Vždy, keď si na takýto zážitok spomenie, zatúži po vás opäť.

Ako chutí sex v prírode, aj so šokujúcim odhalením? Kliknite: TU

Muži samozrejme nie sú divoké samce neustále túžiace po sexe, akoby sa na základe rôznych nezmyselných stereotypov mohlo zdať. Aj oni majú niekedy chuť a náladu na nežnosti a túžia po sexuálnej intimite.Často sa dokonca sťažujú, že im pri sexe chýbajú dotyky ženy. Hladenie a vzájomné dotyky pôsobia upokojujúco a zvyšujú hladinu dopamínu v tele. S ním stúpa aj chuť a vášeň.

Ak chcete prežiť niečo nové a intímne, vyskúšajte nabudúce polohu, pri ktorej budete sedieť oproti sebe, pričom každý bude mať nohy za chrbtom toho druhého. V tejto pozícii máte úplný prístup k partnerovým intímnym partiám a poloha poskytuje aj vizuálnu stimuláciu. Pre vás bude táto sexuálna poloha uspokojujúca tiež, pretože dáva vám alebo partnerovi možnosť dráždiť klitoris,a preto je pri nej pre ženu jednoduchšie dosiahnuť orgazmus.

Každému sa stáva, že musí prekonať nejaké ťažké obdobie, či už v pracovnom alebo osobnom živote. Vo chvíľach silného fyzického či psychického vypätia je výborným relaxačným prostriedkom sex.

Ak má váš partner v práci stres, trápi sa kvôli šéfovi, alebo rieši náročnú úlohu, stáva sa, že jeho chuť na sex poklesne. Súvisí to s hladinou stresu a mierou vyčerpanosti, ktorá po silnom duševnom vypätí prichádza.Partnera preto presvedčte, že tentoraz nemusí kvôli sexu pohnúť ani prstom. Nechajte ho sedieť na pohovke a vyskúšajte malý striptíz. Pokračujete bozkami na tvár, krk a postupujte nižšie podľa potreby. Ako veľmi sa navzájom rozvášnite a aký druh sexu si zvolíte je potom už len na vás. Keď budete nabudúce v strese vy, iste si váš miláčik spomenie, ako vás uvoľniť.


Máte nadanie na flirtovanie?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac