Sestra Penelope Cruz zvádza v bielizni: Ktorá je krajšia?

Sestra Penelope Cruz zvádza v bielizni: Ktorá je krajšia?
Na prvý pohľad by iste mnohí povedali: „Aha, Penelope Cruz v bielizni!" Podoba tam určite je, to je nesporné, no predsa len to Penelope nie je. V novej kampani značky Agent Provocateur hviezdi mladšia z rodinu Cruzovcov, Monica. No a pristane jej to poriadne!

35-ročná sestra známej herečky vyzerá takmer ako jej dvojča. Delia ich síce tri roky, no španielske sexi črty zdieľajú obe. Monice sa zrejme práve vďaka sexepílu podarilo zaujať známu značku spodnej bielizne a získať lukratívny džob. V najnovších reklamách je odetá do poriadne odvážnej bielizne a prezentuje kampaň s názvom „Ukáž svoje pravé ja". Vďaka tancu, ktorému sa profesionálne venuje, má postavičku ako lusk a práve to je výsadou pre podobne ladené reklamy.

Ktovie, úspešnosti kampane možno pomôže aj fakt, že Monica až príliš pripomína svoju slávnejšiu sestru. Nie nadarmo hrala aj jej dablérku v poslednej časti Pirátov z Karibiku, vďaka čomu jej cena v Hollywoode stúpla. Po sexi záberoch, ktoré nájdete aj v galérii pod článkom, iste pôjde ešte vyššie a tak sa nečudujte, ak čoraz viac budete počuť nie o jednej kráske menom Cruz, ale hneď o dvoch.

Autor: Agi


Ste príťažlivá pre mužov?
Otestuj sa

Galéria

Sestra Penelope Cruz zvádza v bielizni: Ktorá je krajšia?Sestra Penelope Cruz zvádza v bielizni: Ktorá je krajšia?Sestra Penelope Cruz zvádza v bielizni: Ktorá je krajšia?+6Sestra Penelope Cruz zvádza v bielizni: Ktorá je krajšia?

Neprehliadnite

Čítaj viac