S obojkom končíme: Vymení ho doplnok, ktorý milujeme ešte viac!

S obojkom končíme: Vymení ho doplnok, ktorý milujeme ešte viac!
V prvom rade nechceme ani náhodou spochybňovať štýlovosť obojkov, ktoré dokážu spestriť košeľový, ale aj akýkoľvek iný outfit. Hoci patrili k najväčším hitovkám minulého roka, čaká ich nemilosrdné prestriedanie. Do popredia sa dostávajú veľké náušnice, ktoré síce nie sú úplnou novinkou, ale spôsob ich nosenia je inovatívny. Presvedčiť sa o tom môžete v našej galérii pod článkom...

Doteraz boli veľké, no prichádza sezóna, kedy budú doslova obrovské a nie hocijakým spôsobom. Nezáleží na tom, pre aký štýl sa rozhodnete, za každých okolností to bude veľkolepé, či už je reč o oriente, chlpoch, guliach alebo reťaziach. Tak šup, baby, vlasy dohora, štýlový mejkap, a samozrejme moderný outfit.

TOP jarný doplnkový trend: Určite ho neprehliadnete

V našej galérii pod článkom nájdete rôznorodé náušnice veľkých rozmerov, z ktorých si môžete vybrať. Našli ste svoj štýl?

Autor: Lucia


Ktorou zúfalou manželkou ste?
Otestuj sa

Galéria

S obojkom končíme: Vymení ho doplnok, ktorý milujeme ešte viac! S obojkom končíme: Vymení ho doplnok, ktorý milujeme ešte viac! S obojkom končíme: Vymení ho doplnok, ktorý milujeme ešte viac! +12S obojkom končíme: Vymení ho doplnok, ktorý milujeme ešte viac!

Neprehliadnite

Čítaj viac