Rytmus je „drahý pán“!

Rytmus je „drahý pán“!

Slovo módny a štýlový neskloňujú len návrhári a slávne modelky, ale aj hudobníci. Vedeli ste o tom, že hip-hoperi sa už neobliekajú v New Yorku, ale v Paríži a Miláne? Čo si myslí o móde, diamantoch, milionároch a o štýle slovenských dievčat rapper Rytmus? Trochu strateného sme ho totiž objavili na krste exkluzívneho čísla nového módneho časopisu One v Prahe.

Stretli sme ťa na akcii, ktorej dominuje móda, šperky, drahé víno, diamanty. Si tu správne?
(Smiech.) Diamanty a móda sú v pohode. Bol som na akciu pozvaný ako VIP od kamaráta. Vôbec som nevedel, kam idem. 

Krstí sa nový módny časopis. Nebolo by ti srdcu bližšie, keby vznikol nový, ale hudobný časopis?
Určite by som bol rád. Zdvihlo by to úroveň. Záležalo by aj od toho, do akého štýlu by sa časák štylizoval. Keby bol hip-hope, tak paráda. Pozdvihlo by to našu hudbu, písali by sa novinky, žiadne somariny. Vždy to pomôže, lepšie ako nič.

Na akcii je výstava diamantov. Môžeš jej konkurovať? Aký najdrahší šperk vlastníš?
Briliantové hodinky asi za 350 tisíc korún. Milujem prstene z bieleho aj žltého zlata. Mám retiazku za 130 tisíc. Nemám šperk, ktorý by bol lacný.

 

 O Rytmusovi je známe,
že si na oblečenie
a šperky potrpí

Kam chodíš nakupovať oblečenie? Správny rapper sa vraj musí vybrať len do New Yorku!
Hip-hopový štýl sa mení. Rapperi sa obliekajú aj v talianskych luxusných značkách. Kvôli handrám chodia aj do Viedne. Ja najradšej nakupujem vo Francúzsku a v Taliansku.

Na Slovensku sa nič kúpiť nedá?
Ale dá, jasné.

Sme v Prahe. Česi o sebe tvrdia, že sa nevedia obliekať, aj preto potrebujú módne časopisy, aby sa zorientovali. Slováci sa vedia?
Určite. Sme na tom lepšie ako oni. Kebyže sa idú pozrieť do Bratislavy, len si urobiť prieskum na obyčajnej diskotéke, ako vyzerajú Slovensky, uvidia veľký rozdiel. Slováci mali odjakživa vždy lepší štýl, čo sa týka hudby aj módy.

My si zase vieme užívať...
Presne. Česi sú chladní. Keď idem po Prahe, nevidím ani žiadne luxusné autá. Keď však prídem do Bratislavy, narazím na BMW X5, hentam zase vidím nejaké Audi Q 7, tam obrovský mercedes. Česi idú vo svojej škodovke predpisovo, majú dlhé mastné vlasy, sandále a ruksaky. Sú totálni pohodári. Ich nezaujíma, kto ako vyzerá, aj keď ide o prachatého milionára. Bohatý Čech nemusí ukazovať svoj majetok, je mu to jedno, on má svoje sandále, fábiu a je spokojný. Česi sú skrblíci, to je vidieť aj na dovolenkách. Neplatia za servis, ale povedia si, radšej si kúpim konzervu a nejako sa prestravujem. Ale Slováci si užívajú.
 
Autor: Biba


Ste vo vzťahu kontrolórkou?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac