Rihanna vyrazila dych štýlovou novinkou: Pozrite, čo si odhalila!

Rihanna vyrazila dych štýlovou novinkou: Pozrite, čo si odhalila!
Jedna farba, jeden vzor a netradičný strih. Pre takúto kombináciu sa rozhodla speváčka Rihanna, ktorá predviedla aj vysoké vykrojenie sukne. Práve to prichádza do módy, spolu s jarnou sezónou, a to na akýchkoľvek šatách. Inšpirujte sa ďalšími outfitmi celebrít, ktoré nájdete v našej galérii pod článkom...

Rihanna je jednoducho absolútne očarujúca, o tom niet pochýb. Na slávnostné prevzatie ocenenia Humanitárna osobnosť roka si vybrala štýlový look zaujímavej farby i celkového strihu. Vôbec nás teda neprekvapuje, že získala odmenu za to, ako učí verejnosť, a hlavne moderné baby, ako sa obliekať podľa najnovších pravidiel.

Asi s nami budete súhlasiť, keď povieme, že modelka Kendall Jenner slávnej speváčke naplno konkuruje. Tá ocenenie nezískala, ale bola, naopak, súčasťou komisie, ktorá rozhodovala o tom, kto si zaslúži cenu mladých vizážistov LVMH. Korzet bordovej farby perfektne rozbil kockovaný vzor originálnych šiat nevídaného strihu a o dokonalom zladení doplnkov ani nehovoriac.

Emme Watson to na prvýkrát nevyšlo: Chúďa, myslela, že vyzerá perfektne...

Nezabudnite si otvoriť našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie celebritné outfity, ktoré nás počas týždňa najviac zaujali. Vyberiete si?

Autor: Lucia


Ste príťažlivá pre mužov?
Otestuj sa

Galéria

Rihanna vyrazila dych štýlovou novinkou: Pozrite, čo si odhalila! Rihanna vyrazila dych štýlovou novinkou: Pozrite, čo si odhalila! Rihanna vyrazila dych štýlovou novinkou: Pozrite, čo si odhalila! +17Rihanna vyrazila dych štýlovou novinkou: Pozrite, čo si odhalila!

Neprehliadnite

Čítaj viac