Pýtali sme sa astrologičky Valiky: Ako dlho vydrží manželstvo Surovcovej a Gáboríka?

Pýtali sme sa astrologičky Valiky: Ako dlho vydrží manželstvo Surovcovej a Gáboríka?
Vo februári si pred ňu kľakol s prsteňom priamo na Kube a ona súhlasila. Hokejista Marián Gáborík a tanečníčka Ivana Surovcová budú mať dnes svadbu na rovnakom mieste ako Adela Banášová a Viktor Vincze. V našej galérii pod článkom si môžete prezrieť, ako im to spolu pristane, no predtým si prečítajte, čo im predpovedá známa astrologička Valika Polčicová...

A je po veľkom dni: 3 najväčšie sklamania svadby Surovcovej a Gáboríka

Známa partnerská dvojica by sa mala zosobášiť dnes po 16. hodine v kaštieli v Tomášove pod holým nebom. Hneď po svadbe by sa však mali vrátiť do Ameriky, kde si Ivana vybrala dokonca aj svadobné šaty. Nepochybujeme o tom, že bude nádhernou nevestou. Zaujímalo nás, či je 14. júl 2017 vhodný ako svadobný deň a či zaľúbený párik nemal radšej počkať do zajtrajšieho dňa.

„Dnešnému dňu, teda 14. júlu 2017 bude vládnuť Jupiter, čo je planéta šťastia, takže obrad i oslava by mali prebehnúť v poriadku. Chýbať nebude zábava, ani romantika. Mladomanželia budú šťastní. Jediné, čo by sa mohlo pokaziť je počasie, prípadne by sa mohol objaviť nepríjemný opitý hosť. Svadba však bude noblesná a bohatá. V každom prípade, lepšou alternatívou by bola sobota, 15. júl 2017, ktorej bude vládnuť Venuša, planéta lásky, čo by prinieslo šťastie aj ich vzťahu. Takže, dnešok prospieva oslave, zajtrajšok vzťahu. Zatiaľ sú však do seba zaľúbení, malo by im to klapať a na prelome rokov 2018 a 2019 bude možno aj bábätko," hovorí Valika.

Šokujúca predpoveď od astrologičky Valiky: Vydrží láska Adely a Viktora?

Nezabudnite si otvoriť aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie fotografie Ivany Surovcovej a Mariána Gáboríka, a tiež fotografie zo svadby. Pristane im to spolu, však?

Autor: Simi, astrologička Valika Polčicová (www.astrologicka.sk)
Zdroj foto: Instagram, Profimedia


Poznačila váš vzťah rutina?
Otestuj sa

Galéria

Pýtali sme sa astrologičky Valiky: Ako dlho vydrží manželstvo Surovcovej a Gáboríka? Pýtali sme sa astrologičky Valiky: Ako dlho vydrží manželstvo Surovcovej a Gáboríka? Pýtali sme sa astrologičky Valiky: Ako dlho vydrží manželstvo Surovcovej a Gáboríka? +44Pýtali sme sa astrologičky Valiky: Ako dlho vydrží manželstvo Surovcovej a Gáboríka?

Neprehliadnite

Čítaj viac