Slová, ktoré vo vzťahu radšej nepoužívajte: Inak sa skončí...

Slová, ktoré vo vzťahu radšej nepoužívajte: Inak sa skončí...
Slovné spojenie „ľúbim ťa" by v sebe malo mať silu a energiu. Mnohé páry pochopia jeho skutočnú váhu až potom, keď sa rozídu a všetko sa zrazu skončí. Až potom, keď to už nebudú mať komu hovoriť. Aj keď sa to nezdá, o láske by sme mali hovoriť len vtedy, keď to naozaj cítime a nie vtedy, keď si vyžaduje rutina, na ktorú sme si časom zvykli...

Naozaj kvôli TEJTO žene opustil Jennifer? Veď, vyzerá úplne ako ona

Čo je to láska?
Ako všetci dobre vieme, lásku možno slovami opísať len veľmi ťažko. „Ľúbim ťa" by sme mali povedať len vtedy, keď už nevieme nijak inak opísať či dať najavo, čo k druhému človeku naozaj cítime. Nepodceňujte váhu týchto slov, pretože aj vďaka nim sa môžete vo vzťahu posunúť na vyšší level. Dôležité však je, aby ste ich vedeli použiť v správnej chvíli.

Fíha, verili by ste, že aj modelky majú faldíky: TU je jasný dôkaz


Určite nehovorte, že...

Keď vám drahý povie, že vás ľúbi, snažte sa pri odpovedi nepoužiť slovíčko „aj", pretože práve ono môže za to, že sa z tejto slovnej výmeny stane zaužívaná rutina, ktorá nebude mať žiadny špeciálny význam. V prípade, že ste si na to už zvykli, prekvapte ho a neodpovedajte nič. Zrušte tento bezvýznamný zvyk a spravte z neho výnimočnú udalosť.

Chlapi, TOTO chcú ženy v posteli: Ale hanbia sa o tom hovoriť...

Ako na to?
Vždy sa snažte precítiť celé svoje vnútro a o láske hovorte len v takých chvíľach, kedy to skutočne cítite. Vďaka tomu si uvedomíte skutočný zmysel tohto slovného spojenia. Nerobte z lásky reakciu, ale skôr akciu starostlivosti a nádeje. Povedzte mu to pri milovaní, keď bude splývať v jedno, alebo keď vám s niečím pomôže v domácnosti, alebo keď naňho budete v jednej chvíli hľadieť a pocítite silnú lásku, ktorá vás ubezpečí v tom, že toto je človek, ktorého chcete vedľa seba.

Autor: Simi
Zdroj foto: Shutterstock

Ste vo vzťahu kontrolórkou?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac