Prestala jesť TOTO jedlo: Pozrite, čo sa stalo s jej telom!

Prestala jesť TOTO jedlo: Pozrite, čo sa stalo s jej telom!
Keď mala Victoria dvadsať rokov, začala jesť rýchle občerstvenie trikrát denne. Konzumácia jedla z fasfoodu však mala dopad na jej zdravie a tak skončila v nemocnici. Teraz, o päť rokov neskôr je certifikovanou fitness trénerkou s viac ako 1,3 miliónmi followerov na instagrame. Jej instagramový profil je pre mnohých ľudí inšpiráciou a motiváciou. Nájdete na ňom chutné zdravé recepty, ale aj fotografie Victoriinho vypracovaného tela. Ako sa však dopracovala k dokonalej postavičke? Jednoducho! Prestala konzumovať nezdravé jedlo z fastfoodov a začala cvičiť.
V našej galérii pod článkom si môžete prezrieť, ako vyzerá dnes...

Mesiac som nepila alkohol: Stalo sa, že...

1. Koniec rýchlemu občerstveniu
Počas chudnutia bolo pre Victoriu najťažšie odolávať obľúbenému jedlu z fastfoodov. Hamburgery a hranolčeky však postupne začala nahrádzať čerstvým mäsom, syrmi a zeleninou. Namiesto sladkostí každý deň konzumuje ovocie, najčastejšie banány, jahody, ale aj mango či kiwi.

2. Vajíčka a ovsené vločky
Raňajky sú základ, a to vie aj Victoria. Najčastejšie raňajkuje vajíčka alebo morčaciu šunku, ktoré obsahujú veľké množstvo bielkovín. Miluje však aj ovsené vločky, ktoré zmieša s kokosovým mliekom, goji a posype škoricou.

5 celebrít priznáva: Chudnutie pre nich bolo nočnou morou

3. Jedlo pred cvičením je dôležité
Victoria sa vo forme udržiava pravidelným cvičením. Tvrdí, že pred tréningom by ste sa mali poriadne najesť, najmä ak robíte silové cvičenia. Potrebujete totiž zdroj proteínov a karbidu. Ak však nemáte čas na poriadne jedlo, pripravte si aspoň rýchly a chutný proteínový nápoj. Ten pozostáva z vanilkového proteínového prášku, kokosového mlieka, pár kociek ľadu, čučoriedok a škorice.

V našej galérii pod článkom nájdete fotografie, na ktorých si môžete prezrieť, ako vyzerá Victoria dnes. Sme v úžase!

Autor: Miška
Zdroj foto: Instagram.com/annavictoria


Otestujete si sebadôveru
Otestuj sa

Galéria

Prestala jesť TOTO jedlo: Pozrite, čo sa stalo s jej telom! Prestala jesť TOTO jedlo: Pozrite, čo sa stalo s jej telom! Prestala jesť TOTO jedlo: Pozrite, čo sa stalo s jej telom! +12Prestala jesť TOTO jedlo: Pozrite, čo sa stalo s jej telom!

Neprehliadnite

Čítaj viac