Prerušovaná súlož: Ako si ju užiť naplno?

Prerušovaná súlož: Ako si ju užiť naplno?

Nemáte po ruke kondóm, alebo patrí prerušovaná súlož medzi vaše obľúbené sexuálne spestrenia? Neváhajte a skúste si dnes večer s partnerom trochu zaexperimentovať. Verte, zaručene neoľutuje!

Prerušovaná súlož nie je ani zďaleka len nevydarenou antikoncepčnou metódou, ak sa však nechránite inak, napríklad pomocou hormonálnej antikoncepcie a po potomkovi netúžite, radšej sa tejto zábave vyhnite oblúkom.

Klasika je nudná
Prečo skúsiť prerušovanú súlož? Už vás nudí klasika, ktorá je vždy o tom istom? Večer strávený v náruči partnera určite v ideálnom prípade netrvá zvyčajných 15 minút. A práve to je výhodou prerušovanej súlože a podobných, napríklad tantrických techník. Jednoducho sa váš partner prestane hnať za vyvrcholením, a bude si spolu s vami užívať krásy milovania.

Naťahujte vzrušenie
Aj keď i divoká predohra v podobe pettingu, či iného dráždenia má svoje čaro, splynutie v jedno telo je predsa len ešte intímnejšie. Tento krát sa však rozhodne neponáhľajte, je piatok a vy máte času a času.

Víkendové večery sú ideálnou dobou, kedy môžete pustiť z hlavy každodenné starosti a relaxovať tou najpríjemnejšou cestou. Uvidíte, že ak sa s partnerom dohodnete, že sa nebudete ponáhľať, už po malej chvíli budete obaja vášnivejší a vášnivejší. Je to dokonalá zmena oproti klasickej rýchlovke, nie?

Ak však viete, že partner po vrchole doslova odpadne a už s ním nie je „žiadna zábava“ mali by ste rozhodne obaja dbať na to, aby ste si spoločné chvíle užili naplno, než slastne zaspíte po náročnom večere.

V čom spočíva trik?
Technika prerušovanej súlože kladie na muža do značnej miery veľké nároky. V najlepšej chvíli sa musí patrične ovládnuť a nielen prerušiť styk, ale, ak chcete o chvíľu pokračovať v milovaní ďalej, tak aj dráždenie. Ideálne je, ak si dohodnete spoločné znamenie, aby ste obaja vedeli kedy prestať, v tomto prípade totiž záleží mnoho krát aj na sekundách.

Nie vždy sa to podarí na prvýkrát, nenechajte sa však odradiť. Niektorí muži považujú prerušovanú súlož za úplné utrpenie, iní ju zasa uprednostňujú, pretože im dáva určitý pocit slobody a viac možností. A neraz, priznajme si, radi smerujú svoje vyvrcholenie s radosťou aj na iné miesta ako len do vašich tajných zákutí...

Autor: Alfa


Akou veľkou fanúšičkou Twilightu ste?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac