Premena Mileny: žiadna žena v rokoch!

Premena Mileny: žiadna žena v rokoch!

Pani Milena Šimeková takmer na premenu neprišla. Trochu sa obávala, nevedela, čo ju čaká. Dôvody, prečo sme ju vybrali bez hlasovania boli dosť vážne. Chceli sme jej splniť sen, o ktorý nás poprosila jej dcéra.

"Moja mama je žena v rokoch, ešte nikdy nebola na niečom, čo by ju skrášlilo. Je sluchovo nedoslýchavá, počuje iba cez strojček a veľmi do spoločnosti nechodieva. Priateľa nemá, je rozvedená a jej druh pred pár rokmi zomrel. Preto by som vás chcela požiadať, aby ste vybrali ju a pomohli jej vyzerať lepšie a cítiť sa viac sebavedomejšie. Myslím, že si zaslúži byť opäť šťastná." A my sme jej to splnili.

Krátky strih na omladenie
Do vlasov sa pani Milene pustila šikovná vlasová stylistka Veronika Kozáčková zo salónu XoXo. "Pani mala dosť zanedbané vlasy, už vyrastene šedivé. Farba bola veľmi vyzmývaná a na koncoch tmavá. Strih bol úplne vyrastený. Vlasy mala príliš husté a trebalo ich preriediť."

Kratšie vlasy pani Milenu rozhodne omladili a dodali jej švih. "Zadné vlasy na krku som nechala dlhšie, aby sa postava trochu predĺžila, hore sú vystrihané a po bokoch prestrihané do tváre, aby sa aj tá opticky predĺžila." Naša vyvolená dostala jemný medeno-mahagónový melír. "Urobila som jej účes, s ktorým by nemala mať doma robotu, trochu si vlasy podfúkne a dá do nich nejaký vosk."

Liftingový mejkap
Vizážistke Linde Henderson sa výborne maľovali krásne oči pani Mileny. "Sú skutočne pekné hnedé, preto som jej vybrala olivovo-zelený odtieň, ktorý sa hodí k tejto farbe očí. Mala veľké kruhy pod očami, kde som použila korektor. Liftingový mejkap jej zase vypol tvár." Pani Milena je trošku staršia, preto sa jej na tvár hodia všetky prírodné farby.

Výrazných odtieňov sa netreba báť
"Pre pani Milenu bola doslova radosť vyberať oblečenie," priznala sa naša módna redaktorka Broňa Horváthová. "Vo svojom veku pôsobí stále veľmi mladistvo, a teda som vyberala šaty tak, aby korešpondovali s jej životným štýlom. Má rada športovú módu, ale bola by škoda nepodčiarknuť jej prirodzený šarm elegantnejšími prvkami. V prvom rade sme však prihliadali na fakt, že v sukniach a flitroch by sa pani Milena necítila príjemne."

"Hneď ako prvé nám v Mexxe padol do oka výrazný žltý trenčkot, ktorý pani Milenu doslova rozžiaril. Výrazných odtieňov sa netreba báť v žiadnom veku a žltá je túto jar in. V kombinácii s ležérnymi béžovými nohavicami vyzerá celý outfit veľmi pohodovo, čierne visiace náušnice a trendy strieborné tenisky z Pumy dodávajú oblečeniu iskru a pani Milene ubrali desať rokov."

"Pre formálnejšie príležitosti sme pre ňu vybrali tmavosivé puzdrové šaty s rukávmi a úzkym opaskom. Aby však model nepôsobil ponuro, bolo potrebné ho trošku oživiť červeným náhrdelníkom. Práve ten mal byť kľúčovým prvkom, ostatné doplnky sme zvolili už nenápadnejšie, aby mala bižutéria šancu vyniknúť."

"Tretie oblečenie pristalo pani Milene ako predošlé dve. Bolo vidieť, že sa v ňom cíti výborne. Tmavomodré džínsy a tričko s efektom niekoľkých vrstiev je na voľný čas ideálne! K tomu už len pohodlné čierne tenisky so štrasovými aplikáciami a poriadnu kabelku na všetky drobnosti. Svoje zohrali aj slnečné okuliare, ktoré sa nestali len funkčným, ale aj štýlovým doplnkom."

Autor: Biba Bombošová
Foto: Pavol Urbi

Chcete aj vy nový vzhľad?
Bližšie informácie o poskytovateľoch služieb do Premien nájdete tu:

Navštívte salón XoXo na webe www.xoxo.sk alebo priamo v Bratislave na Riazanskej ulici oproti Polusu.

Nájdite svoj vlastný štýl v obchodoch Mexx. Kde nás nájdete? V Bratislave (Mexx Family shop Aupark, Mexx Lifestyle woman Polus) a v Trenčíne (Mexx Lifestyle woman).

Rezervujte si čas a navštívte predajne Puma, kde si vyberiete viac ako len športovú obuv na každý deň.

 


Viete zdravo chudnúť?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac