Vyrazte na prázdniny štýlovo: Móda podľa európskych metropol

Vyrazte na prázdniny štýlovo: Móda podľa európskych metropol

Leto, to nie je len more a pláž. Slnko si môžete užívať aj pri spoznávaní európskych metropol. Vyrazte na pár dní do farebnej Barcelony, romantického Paríža, grunge Londýna alebo hipsterského Berlína.

Nech už sa vyberiete kamkoľvek, myslite najmä na komfort. Zbaľte sa prakticky a stavte na pohodlné oblečenie a nízke topánky. Vďaka nim si budete môcť jedinečnú atmosféru mesta plnohodnotne vychutnávať každý deň.

Farebná Barcelona
Nechajte sa inšpirovať farbami, ktorými Barcelona oplýva. Kombinujte veselé farby s hravými a stále trendy pom-pomami či strapcami. Tieto dekorácie vyzerajú výborne najmä na doplnkoch, kabelkách a topánkach. Ľahko nimi osviežite akýkoľvek jednoduchý outfit. Samozrejme, do Barcelony si nezabudnite zbaliť aj plavky, aby ste mohli z mesta vyraziť rovno na pláž.

Romantický Paríž
Mesto svetla ponúka nespočetne veľa možností, ako si vychutnať romantické chvíle vo dvojici. Či už sa rozhodnete pre plavbu loďou, návštevu múzea alebo Eiffelovej veže, to, čo v Paríži musíte zažiť, je parížsky chic. Uvidíte, že si pohodlné prúžkované tričká, chino nohavice a crossbody kabelky obľúbite. A ak budete mať náladu na nežnejší outfit, odporúčame siahnuť po bielych košeľových či čipkových šatách, ktoré vyzerajú výborne s výrazným červeným rúžom.

Grunge Londýn
Napriek tomu, že londýnsky grunge štýl, ktorý je založený na vrstvení, sa najlepšie nosí v zime, vychutnať si ho môžete aj v lete. Navyše, v Londýne je nestabilné a nevyspytateľné počasie po celý rok, a preto odporúčame mať vždy po ruke pršiplášť, ľahšiu bundu alebo nesmrteľnú koženku. Práve tá sa vždy perfektne hodí ku grunge outfitom, ktoré sú postavené na denimových sukniach, tričkách s nápismi alebo na obľúbenej kocke gingham.

Hipsterský Berlín
Berlín je raj hipsterov, splyňte s davom a vychutnajte si atmosféru mesta aj prostredníctvom vášho outfitu. Aby ste vyzerali ako pravá Berlínčanka, stavte na pohodlné plátenky Converse, tričko s nápisom, bláznivú sukňu a výrazné slnečné okuliare. Tento mladistvý štýl je mimoriadne praktický, čo rýchlo zistíte aj vďaka šikovnému batohu, ktorý by hipsterskému outfitu nemal chýbať.

Módny vyhľadávač GLAMI.sk umožňuje vyhľadávať módne kúsky a nastvaovať zľavy naprieč e-shopmi. Sledujte obľúbené značky alebo objavujte nové!

Platená reklama


Madonnina plná náruč: Poznáte jej milencov?
Otestuj sa

Galéria

Vyrazte na prázdniny štýlovo: Móda podľa európskych metropolVyrazte na prázdniny štýlovo: Móda podľa európskych metropolVyrazte na prázdniny štýlovo: Móda podľa európskych metropol+4Vyrazte na prázdniny štýlovo: Móda podľa európskych metropol

Neprehliadnite

Čítaj viac