Pozor, rátajte s neverou: 3 astro znamenia, ktoré vás ľahko sklamú

Pozor, rátajte s neverou: 3 astro znamenia, ktoré vás ľahko sklamú
Ženami založená zoznamovacia internetová stránka Gleeden preskúmala, ktoré znamenia majú najväčší sklon k nevere, a to na základe dát viac ako dvoch miliónov svojich členov. Zistite, či medzi nimi nie ste náhodou aj vy, alebo váš partner či partnerka. Možno budete prekvapení!

Strelec (23. november - 21. december)
Na prvom mieste sa umiestnilo znamenie Strelca s vášnivou a rebelantskou povahou. Ako určite dobre viete, symbolom tohto znamenia je postava, držiaca luk so šípom a presne takí sú Strelci - mieria priamo do srdca. Výsledky prieskumu ukázali, že pokušeniu odolávajú veľmi ťažko a ak je ponuka lákavá, nie je ťažké ich presvedčiť.

Ak ste sa narodili v tomto znamení, patríte k najkrajším ženám sveta

Blíženci (21. máj - 21. jún)
Ak poznáte nejakého Blíženca, tak určite poznáte ich voľnomyšlienkársku povahu. Veľmi ľahko sa začnú nudiť, a práve to môže byť spúšťačom prípadnej nevery i vzťahových problémov. Do kariet im nahrávajú tiež výborné rečnícke schopnosti, ktoré využívajú pri flirtovaní a „namotávaní" objektov svojho záujmu. Niet divu, že ich „obete" sa nechajú ľahko zlákať.

Baran (20. marec - 20. apríl)
Tretie miesto obsadili Barani, ktorí sa vyznačujú svojou impulzívnosťou a spontánnosťou. Predtým ako niečo urobia, nerozmýšľajú nad dôsledkami. Neustále hľadajú vzrušenie či zmenu, a to im môže narobiť v partnerstve poriadnu šarapatu. Ich šarmu a ohnivej zvodnosti sa odoláva len veľmi ťažko.

Najlepší milenci zo zverokruhu: S ktorým znamením sa oplatí aj jednorázovka?

Medzi ďalšie znamenia, ktoré majú sklon k nevere patria, podľa Gleeden, tiež Vodnári, Kozorožci a Raci. Pokiaľ máte doma Panny, Ryby alebo Škorpiónov, nebojte sa, nevera je v ich prípade veľmi nepravdepodobná.

Autor: Simi
Zdroj foto: Shutterstock


Madonnina plná náruč: Poznáte jej milencov?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac