Poznáme najkrajšiu ženu sveta 2017: Úprimne, práve ju sme vôbec nečakali

Poznáme najkrajšiu ženu sveta 2017: Úprimne, práve ju sme vôbec nečakali
Magazín People vyhlásil herečku Juliu Roberts za najkrajšiu ženu sveta, pričom je to už piatykrát, čo si ešte aj tesne pred 50tkou vyslúžila tento výnimočný titul. V podobnej závideniahodnej situácii sa ocitol aj George Clooney, ktorý bol dvakrát menovaný za najpríťažlivejšieho muža na svete. V našej galérii si môžete prehliadnuť fotografie najkrajších žien sveta - ktorá z nich je podľa vás naj?

Herečka Julia Roberts sa preslávila filmom Pretty Woman, ktorý z nej urobila najprezentovanejšiu ženskú hereckú osobnosť v Hollywoode. Napriek tomu, že má dnes už o pár rokov viac, stále sa na radi pozrieme na jej talent i krásu. Medzi adeptkami, ktorým sa nepodarilo slávnej kráske titul vyfúknuť boli aj Oprah Winfrey, Carrie Underwood, Mandy Moore, Viola Davis či Emma Watson. Minulý rok sa najkrajšou ženou sveta stala, podľa magazínu People, herečka Jennifer Aniston.

Kate Hudson oslávila narodky: Tipovali by ste jej ... ?

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie ženy, ktoré boli vyhlásené za najkrajšie na svete. Páčia sa vám?

Autor: Simi


Poznáte svoje telesné IQ?
Otestuj sa

Galéria

Poznáme najkrajšiu ženu sveta 2017: Úprimne, práve ju sme vôbec nečakaliPoznáme najkrajšiu ženu sveta 2017: Úprimne, práve ju sme vôbec nečakaliPoznáme najkrajšiu ženu sveta 2017: Úprimne, práve ju sme vôbec nečakali+22Poznáme najkrajšiu ženu sveta 2017: Úprimne, práve ju sme vôbec nečakali

Neprehliadnite

Čítaj viac