Pohľad muža: Čo vlastne od vás chceme?

Pohľad muža: Čo vlastne od vás chceme?

Neexistuje žiadne pravidlo, podľa ktorého by ste si mohli odškrtávať zo zoznamu, čo muž od vás chce, keď si vás zvolí za partnerku. Prirodzene očakáva množstvo vecí, ktoré nie je možné vymenovať, ale základné pravidlá mužov platia vždy a všade. Skúste nazrieť pod pokrievku týchto túžob.

Buďte sexi
Typické, povie si každá žena. Chcú chudé, vymaľované, slintajú nad lacnými pipkami v drahých časopisoch. Omyl milé dámy. Byť sexi neznamená mať miery, ktoré nadiktujú modelingoví experti. Byť sexi, to je vedieť sa o seba starať.

Muži majú rôznorodý vkus. Milujú štíhle, bacuľky, blondíny či brunetky, s veľkým nosom, či malým ňufáčikom, krátkovlasé aj s vlasmi po zadok a minú sa aj ryšavé s pehami a to ani nehovoriac, koľko mužov takáto kombinácia rozpáli. Byť sexi znamená, byť pre svojho partnera príťažlivá a dôsledne sa o seba starať.

Nikto nechce, aby ste boli chodiacou reklamou na módne trendy, ale nezabúdajte, že všade kam idete spolu, partner podvedome očakáva, že budete jeho vizitkou. Dajte si záležať, aby vynikli klady vašej postavy, zvýraznite to, čo vášho drahého priťahuje a hoci nemusíte byť sympatická každému z davu okoloidúcich, ak partner bude na vás pozerať s láskou a obdivom, viac pre neho spraviť nemôžete.

Počúvajte ho
Určite to poznáte zo skúsenosti aj sama. Blbý deň, odporné počasie a ešte aj rýchlik na pančuche. Deň, ktorý by ste najradšej vymazali. Prídete domov a túžite sa iba vyrozprávať, nechať prúdiť sled reči, počuť chlácholivé slová, pocítiť pevnú ruku pri objatí a nedostávať žiadne rady.

Podobne je na tom aj muž, hoc vám to nikdy otvorene neprizná. Chce sa vyrozprávať, nájsť útočište vo svete kde musí byť stále tvrdý, mať po ruke riešenia a pritom by rád len tak spočinul v náručí, kde mu nič nehrozí. Nedávajte rady, neskúšajte nájsť riešenia, potrebuje len vypočuť, pochopiť a po zlom dni, po hádke s kolegom, po nevydarenom obchode potrebuje prostredie, kde aspoň a chvíľu nemusí „byť mužom".

Pocit dôležitosti
Staré mamy boli typickým príkladom žien, aké dnes už vyšli z módy. Ak by vám tieto ženušky radili, že muža si udržíte iba v prípade, že budete variť, prať a večer mať dostatočne roztiahnuté nohy, neverte im. Niekoľko individualistov, ktorí by chceli v kuchyni takúto ženu by ste síce stále našli, ale postupne vymierajú a nahrádzajú ich muži, ktorí vedľa seba potrebujú seberovnú partnerku.

Mnohé sa neskôr so slzami v očiach čudujú, že mal navarené, opraté, aj sex mohol mať kedy chcel a ušiel za mladou pipkou, ktorá nič z toho nevie a pri súloži ju musí mnohé doúčať. Milé dámy, dať mužovi všetko pohodlie pre ktoré s vypätím síl stíhate prácu, domácnosť a deti je ideálny spôsob ako naznačiť, aby si hľadať realizáciu niekde mimo domova. Hladkajte jeho ego. Zverte mu časť prác za ktoré je zodpovedný. Rovnocenné rozdelenie úloh tak dá aj domestifikovanému, panelákovému mužovi pocit, že tu nie je zbytočne. Nevykonáva „ženské" práce, ale buduje spoločný domov.

Dnes mužov nenájdete sekať drevo, loviť zver, využívať svoj intelekt v zostrojovaní pascí a svaly k lovu. Ak nedokážete dostatočne a nenápadne, aby si stále mohol zachovať svoje „mužstvo" pri každodenných prácach, silu a dominanciu bude čoskoro uplatňovať pri pive, do rána v krčme, alebo s inou, ktorá mu dá pocit, že je pre ňu stále „riadny samec". Je pravdou, že niekedy vo svojom zverenom „rajóne" nebude postupovať tak punktičkársky ako by ste si priali, ale to už tak jednoducho chodí. Muži sú muži a ženy sú iné, ale ideálne by časom bolo nudné. A muži nudu priam neznášajú.

Autor: Marek


Viete zdravo chudnúť?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac