Po prešľapoch ho konečne našla: Slávna herečka je znova šťastne zamilovaná!

Po prešľapoch ho konečne našla: Slávna herečka je znova šťastne zamilovaná!
Premiéra filmu Dámska jazda sa niesla v znamení zaľúbených bozkov. Herečka Kate Hudson doteraz nemala šťastie v láske. V roku 2000 sa vydala za Chrisa Robinsona ktorý sa stal otcom jej prvého dieťaťa, no manželstvo sa napokon skončilo rozvodom. Neskôr sa zasnúbila s hudobníkom Mattom Bellamym, s ktorým má tiež jedného potomka, no opustila ho kvôli tanečníkovi Derekovi Houghovi. V našej galérii pod článkom sa môžete pozrieť, akého fešáka si ulovila tentokrát...

Kate Hudson a Danny Fujikawa demonštrovali svoju lásku na premiére filmu Dámska jazda a ich sladké bozky svedčali o tom, že si veľmi dobre rozumejú a iskričky lásky lietali sem a tam. Kate má očividne slabosť na hudobníkov, keďže aj jej nový partner bol v minulosti spevákom a gitaristom skupiny Chief a okrem toho je aj zakladateľom vydavateľstva Lightwave Records. Veríme, že im to spolu ešte dlho vydrží.

Fandili ste im? Celebritné milenky, ktoré sa stali manželkami

Nezabudnite si otvoriť aj našu galériu pod článkom, kde nájdete fotografie, na ktorých Kate a Danny verejne ukazujú, ako sa majú radi.

Autor: Simi
Zdroj foto: Profimedia 


Aká je vaša sex biografia?
Otestuj sa

Galéria

Po prešľapoch ho konečne našla: Slávna herečka je znova šťastne zamilovaná! Po prešľapoch ho konečne našla: Slávna herečka je znova šťastne zamilovaná! Po prešľapoch ho konečne našla: Slávna herečka je znova šťastne zamilovaná! +14Po prešľapoch ho konečne našla: Slávna herečka je znova šťastne zamilovaná!

Neprehliadnite

Čítaj viac