Pamätáte si Milagros z Divokého anjela? Neuveriteľné, že už má 40 rokov!

Pamätáte si Milagros z Divokého anjela? Neuveriteľné, že už má 40 rokov!
Krásna speváčka a herečka z Uruguaya, Natalia Oreiro dnes oslavuje narodeniny. Mnohí z nás si ju pamätajú najmä z telenovely Divoký anjel, kde stvárnila nevinnú, ale nespútanú slúžku Milagros. V našej galérii sa môžete pozrieť, ako vyzerá Natalia Oreiro dnes a ako sa menila v priebehu rokov...

Telenovela Divoký anjel mala premiéru v rokoch 1998 - 1999, čo je už naozaj poriadne dávno. Hlavnú postavu v nej stvárnila Natalia Oreiro, ktorá dnes oslavuje neuveriteľných 40 rokov. Slávna kráska si však stále udržiava mladistvý výraz a super postavu, ktorú by jej mohli mnohé rovesníčky závidieť. Je šťastne vydatá už 16 rokov a s manželom Ricardom Mollom vychováva 5-ročného syna Merlína.

Slávna herečka je zostarnutá a s dvojitou bradou: Je to naozaj ona?

V našej galérii pod článkom si môžete prezrieť fotografie krásnej Natalie Oreiro. S Facundom Aranom tvorila nádherný pár, však?

Autor: Simi
Zdroj foto: Profimedia


Test zdravej výživy
Otestuj sa

Galéria

Pamätáte si Milagros z Divokého anjela? Neuveriteľné, že už má 40 rokov! Pamätáte si Milagros z Divokého anjela? Neuveriteľné, že už má 40 rokov! Pamätáte si Milagros z Divokého anjela? Neuveriteľné, že už má 40 rokov! +20Pamätáte si Milagros z Divokého anjela? Neuveriteľné, že už má 40 rokov!

Neprehliadnite

Čítaj viac