Outfit, ktorému sa cez leto nevyhnete: Už zajtra ho môžete vyskúšať!

Outfit, ktorému sa cez leto nevyhnete: Už zajtra ho môžete vyskúšať!
Už aj v priebehu minulého leta sme top bez ramienok videli takmer všade a inak tomu nebude ani tento rok. Ide jednoducho o trend, ktorý sa nedá zastaviť a dokázala to aj krásna Olivia Culpo. V našej galérii si môžete pozrieť aj ďalšie celebrity, ktoré tento štýl predviedli a inšpirovať sa, nech ste na leto dostatočne pripravená...

Existuje viacero spôsobov, ako sa dá tento super „topík" nastajlovať. Vyskúšajte štýl na spôsob krásnej modelky - stačí si zohnať džínsy alebo šortky s vyšším pásom, vrchnú časť oblečka do nich zastrčiť a ramienko zhrnúť, čo najnižšie. K tomu si nezabudnite pridať aj pár doplnkov, ako napríklad veľké náušnice a moderné slnečné okuliare.

TIETO poletia: Plavky, ktoré vyzerajú dobre na každej postave

V našej galérii si môžete prezrieť inšpiratívne look-y celebrít, ktoré ukazujú svoje super postavy v módnych kúskoch bez ramienok. Páčia sa vám?

Autor: Simi
Zdroj foto: Shutterstock, Instagram.com/oliviaculpo


Valentínsky test: Ako veľmi ste zamilovaná?
Otestuj sa

Galéria

Outfit, ktorému sa cez leto nevyhnete: Už zajtra ho môžete vyskúšať! Outfit, ktorému sa cez leto nevyhnete: Už zajtra ho môžete vyskúšať! Outfit, ktorému sa cez leto nevyhnete: Už zajtra ho môžete vyskúšať! +27Outfit, ktorému sa cez leto nevyhnete: Už zajtra ho môžete vyskúšať!

Neprehliadnite

Čítaj viac