Orálny sex ako predohra? VIDEO

Orálny sex ako predohra? VIDEO

Stále častejšie sa orálny sex stáva obľúbenejšou sexuálnou technikou. Vyžaduje si však veľa zručnosti, hlavne vysokú dávku empatie od osoby, ktorá ho poskytuje. Prirodzene aj strana, ktorá potešenie príjíma, musí byť v tejto technike zbehlá, inak si ju nebude vedieť správne užiť.

U mužov je orálny sex naozaj veľmi obľúbený. Niektorí z nich dokonca hovoria, že pre nich neexistuje nič vzrušujúcejšie a uspokojivejšie, než keď im žena svojimi ústami láska ich penis. Pri orálnom sexe sa muži môžu maximálne uvolniť a popustiť uzdu svojej fantázii. V predstavách muža najčastejšie žena vystupuje ako jeho otrokyňa, ktorá ho bezvýhradne miluje a splní mu všetky jeho želania.

Prečo sa tomu niektoré ženy bránia? Pre niektoré ženy je priam odporné láskať svojimi ústami partnerove genitálie - nepripadá im to hygienické. Iné sa obávajú toho, že nevedia, čo majú presne robiť - nechcú si pripadať nešikovne. Každopádne väčšina žien si túto činnosť obľúbi. Po niekoľkých úspešných pokusoch zistia, že tento druh telesného kontaktu patrí medzi najúžasnejšie veci, ktoré v sexuálnej intimite medzi partnermi existujú.

Ako sa dá ukryť rozkoš? Kliknite na video: TU

Čo sa mužom na orálnom sexe najviac páči? Zvlášť úžasné je pre mužov vnímať, ako žena samotný orálny styk vášnivo prežíva. Ich najväčším želaním je cítiť, že žena tento spôsob miluje rovnako ako oni. Preto nerobte tieto veci, pokiaľ ich robiť naozaj nechcete či ich proste netúžite robiť. Muža síce aj tak uspokojíte, ale nebude z toho mať také zážitky, ako keby ste s jeho penisom zachádzali ako so svojou najlepšou lízankou.

Najobľúbenejšia technika? Tak i táto vec je veľmi individuálna. Každého muža vzrušujú iné pohyby, iné spôsoby než ostatných. Niektorí dávajú prednosť jemnému láskaniu jazykom, iní intenzívnym pohybom pomocou tlaku zubov. Samozrejme úplne najlepšie je, keď milenci spolu dokážu komunikovať a teda hneď po prvom pokuse spolu dokážu nájsť ten najkrajší a najpríjemnejší spôsob. Pokiaľ komunikácia viazne, nezostáva Vám nič iné než sledovať partnerovu mimiku, ako na jednotlivé pohyby a dotyky reaguje.

Je orálny sex nebezpečný? Isteže nie je pokiaľ s partnerom dodržujete základné hygienické pravidlá. Napriek tomu by ste mali byť opatrné pri orálnom styku s neznámym mužom. Aj keď pri tomto styku nemôžete ochorieť HIV, je tu určitá možnosť nákazy inými vírusovými infekciami. Zvláštnu pozornosť si zaslúži sperma - tá je v tomto momente najnebezpečnejšia. Pokiaľ však máte k svojmu partnerovi úplnú dôveru, nemáte sa naozaj čoho obávať! Riziko je naozaj len u promiskuitných a zanedbaných (špinavých) ľudí.

Orálny sex sa môže používať ako predohra, alebo nahradiť samotnú súlož, pričom si nevyžaduje použitie žiadnej antikoncepcie a je vhodná aj pre páry, ktoré ešte technicky spolu sexuálne nežijú.

Nehanbite sa povedať mu, že máte chuť na orálny sex. Zo všetkého najviac v tomto prípade záleží na tom, ako žiadosť formulujete. Nebojte sa, nie je potrebné na neho vyrukovať slovami "mám chuť na orál", ak takéto priamočiare vyjadrovanie nepatrí do vášho slovníka. Spravte to prefíkanejšie a venujte sa najprv vy jemu a potom naznačte, že ste na rade vy. Alebo si od neho vymôžte bozk a nasmerujte ho presne na "to" miesto.

Žiadať od niekoho orálny sex a nevedieť pri tom, čo vám presne robí dobre, je veľkým partnerským hazardom. Ak neviete sama, čo presne chcete, o to menej to vie partner. Každá žena je iná, a zatiaľ čo jedna má rada priamu stimuláciu klitorisu určitými pohybmi, iná má radšej dráždenie jeho okolia, alebo vchodu do pošvy. V prvom rade by ste preto mali vedieť, čo vás dokáže priviesť k vrcholu, alebo aspoň na pokraj extáze, a potom by ste to mali povedať či naznačiť partnerovi.

Autor: Redakcia


Ste vo vzťahu kontrolórkou?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac