Očná linka: Pozrite, čo robí s vašimi očami! (FOTO VNÚTRI)

Očná linka: Pozrite, čo robí s vašimi očami! (FOTO VNÚTRI)
Pokiaľ sa pravidelne líčite, určite si si všimli, že očná linka dokáže zmeniť oči doslova na nepoznanie. Závisí však aj na tom, akú farbu použijete. Prinášame vám ukážku toho, aký je rozdiel medzi čiernou (vpravo) a hnedou očnou linkou (vľavo) - nezabudnite si pozrieť kompletný zoznam fotografií v našej galérii pod článkom. A skúste si tento zázrak porovnať aj na sebe...

Občas je naozaj zaujímavé sledovať, ako dokáže človeka zmeniť jednoduché olemovanie očí. O moci farieb sa presvedčila aj herečka Anne Hathaway, ktorej ani jedna z možností na kráse neubrala, no hnedá alternatíva sa nám zdá v jej prípade oveľa prirodzenejšia. Čierna linka ma tendenciu zužovať oči, a preto by sa na ňu nemali spoliehať krásky, ktoré ich majú skôr menšie ako väčšie.

Na ukážku sme pre vás vybrali aj krásku s modrými očami. Tie vytvoria s čiernou i hnedou farbou úplne iný kontrast ako tmavšie očné odtiene. Vyžadujú si niečo väčšie zvýraznenie, no zároveň si treba dávať pozor, aby ste to moc neprehnali. Ideálom je zmyselné líčenie, pre ktoré sa rozhodla aj modelka Cara Delevingne. Hnedá je v jej prípade jemnejšia, ale čierna z nej robí zvodnú sexicu.

Narúžujte sa ako Ana: Viete, ktorá farba sa najlepšie hodí do práce?

V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie celebritné krásky, ktoré sú jasnou ukážkou toho, ako môže vypáliť použitie čiernej alebo hnedej očnej linky. Ktorú by ste použili vy?

Autor: Lucia


Dokážete si sex vychutnať naplno?
Otestuj sa

Galéria

Očná linka: Pozrite, čo robí s vašimi očami! (FOTO VNÚTRI)Očná linka: Pozrite, čo robí s vašimi očami! (FOTO VNÚTRI)Očná linka: Pozrite, čo robí s vašimi očami! (FOTO VNÚTRI)+32Očná linka: Pozrite, čo robí s vašimi očami! (FOTO VNÚTRI)

Neprehliadnite

Čítaj viac