Nudíte sa v spálni? 5 sex polôh, ktoré to zmenia!

Nudíte sa v spálni? 5 sex polôh, ktoré to zmenia!
Nudný sex je obvykle výsledkom nesprávneho postupu pri sčítaní dvoch tiel. K uspokojivému milovaniu sa totiž dá prísť nudnou, ale aj zaujímavou a atraktívnou cestou. Ak už vami zaužívané cesty nevykazujú ani štipku kreativity, máme tu päticu premenných, ktorá noc spraví divokou a vás príjemne spotenou.

Ritkou napred
Poloha, ktorá umožní aj obyčajné čakanie v kúpeľni premeniť na horúcu romancu. Princípom je prehnutie sa v páse tak, aby partner uvidel vaše intímne partie. Dostane chuť, ak sa mu ponúknete pri umývadle, alebo na balkóne, opretá v okne, prípadne pri varení večere. Poloha je použiteľná prakticky všade. Vy sa len opriete a pozvete polovičku do seba. Vášnivá zmena vás oboch pozitívne prekvapí.

Ženský flirt očami mužov: Vieme, čo najviac neznášajú

Odpruženie pri doggy style
Vyzerá to ako klasická poloha odzadu, ale nie je to úplne poloha odzadu. Rozdielom je, že partner bude kľačať medzi vašimi kolenami, nie okolo nich. Tým môžete nielen zužovať prienik, ale ak máte aj silu v nohách, dokážete pérovať na špičkách, meniť uhol panvy, a tak si dokonale, pre obojstranné potešenie, vychádzať v ústrety.

Obrátený jazdec
Variácia, ktorá perfekte osvieži jazdeckú klasiku. Nastoknete sa na partnera chrbtom k jeho tvári. Teraz je opäť všetko vo vašich rukách a polovičku necháte vyhrať sa s vašim zadkom. Môžete si byť istá, že bude spokojný. Najmä, ak mu dovolíte aj masáž análu. Pozor, ak má partner príliš pevnú erekciu a penis v sklone k bruchu, je potrebné sa nepredkláňať, aby ste mu neublížili. Pozíciu môžete skúsiť v záklone s rukami opretými pri jeho ramenách.

Rajské miesto
S touto pozíciou môžete partnera prekvapiť aj pri pozeraní hokeja. Stačí ak sedí na kresle, stoličke, alebo posteli, stiahnete mu gate a posadíte sa na neho. Zaručene to okorení váš sexuálny život a zároveň zmení aj obvyklé miesta, kde ste sa zvykli milovať.

Rozpáľte ho: TAKTO mu zrýchlite tep i dych

Vrchol intimity
Sex by mal byť plný nehy a lásky. Taký si užijete viac, ako náhodné sexuálne splynutie. No ak chcete ešte zvýrazniť lásku, choďte do polohy, pri ktorej si milenec sadne na päty, alebo medzi ne, vy ho objímete a skĺznete mu do lona rozkročenými nohami. Splyniete v intímnom objatí, cítite tlkot srdca a partnera v sebe až nadoraz. Môžete sa hladkať, rozprávať si nežnosti, objímať a usmievať sa na seba. Sedieť si v náručí a pritom si robiť dobe. Poloha, ktorá milujúcim partnerom zaručene osvieži stereotyp.

Autor: Marcos
Zdroj foto: Shutterstock


Aká ste milenka?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac