Nový celebrity hit Instagramu? Asi si myslia, že je sexy, ale...

Nový celebrity hit Instagramu? Asi si myslia, že je sexy, ale...
Už sme si zvykli, že slávne krásky sa neustále snažia zaujať svojimi zvodnými postavičkami. Nie sme si však úplne isté, či práve vytŕčajúce rebrá majú v sebe sexy príťažlivosť. V našej galérii sa však môžete na vlastné oči presvedčiť, že celebrity túto skutočnosť neriešia a veselo vytláčajú hrudník dopredu, aby ich tak ešte viac zvýraznili.

Ani náhodou nepochybujeme o tom, že Kourtney Kardashian má nádherné telo, na ktorom poctivo pracuje, no práve táto fotografia, na ktorej dáva do popredia svoje rebrá nepatrí k tým najlákavejším. Ideálne je hľadať zlatú strednú cestu a nevychudnúť na kosť, lebo potom naše telíčko stráca potrebnú ženskosť.

Sexy celebrity Instagram: Kylie má akúsi malú podprsenku...

V našej galérii pod článkom si môžete prezrieť, ako slávne celebritky zviditeľňujú svoje postavy prostredníctvom vytŕčajúcich rebier. Baby, nie je to sexy!

Autor: Simi
Zdroj foto: Profimedia


Aký ste typ?
Otestuj sa

Galéria

Nový celebrity hit Instagramu? Asi si myslia, že je sexy, ale...Nový celebrity hit Instagramu? Asi si myslia, že je sexy, ale...Nový celebrity hit Instagramu? Asi si myslia, že je sexy, ale...+22Nový celebrity hit Instagramu? Asi si myslia, že je sexy, ale...

Neprehliadnite

Čítaj viac