Legínová móda: 4 tipy, ako ich (vkusne) skombinovať

Legínová móda: 4 tipy, ako ich (vkusne) skombinovať

Každá nová sezóna poriadne premieša karty medzi módnymi trendmi. Rozbehnutá jar nebola iná a zo skrine nám vyradila viacero osvedčených kúskov, iné zase pridala. Ako sú na tom legíny? Ich milovníčky potešíme - ostávajú na zozname populárnych nohavíc, ale predsa je tu zmena. Už sa nenosia len tak hocijako, ale vo vhodných a štýlových kombináciách.


Na šport
Jednotkou medzi možnosťami, kedy obliecť legíny, ostáva šport. Na tento účel sú tenké super-obtiahnuté nohavice ako stvorené a v tomto prípade ani nevadí, ak k nim skombinujete krátke tričko alebo tielko. Pri aktívnom pohybe sa dodržiava hlavne pravidlo pohodlnosti (aby sa vám dobre hýbalo) a takisto funkčnosti oblečenia. Štýlový športový outfit doladia nielen efektné legíny, ale aj väčšie tielka, mikiny alebo trendové bundy na zapínanie.

Čierne a univerzálne
Pokiaľ vyrážate niekam mimo fitka, jednou z možností sú čierne legíny. Sú snáď najpopulárnejším modelom spomedzi všetkých, ktoré obchody ponúkajú, a to vďaka tmavej farbe a jej zoštíhľujúcemu efektu. Legíny totiž obťahujú každý záhyb zadku aj nôh, preto nie je na škodu, vybrané obliny minimalizovať. S čiernou to zvládnete hravo, no nepozabudnite na vhodné doplnenie výsledku. Presvitajúce zadky sú pasé, radšej voľte košeľu, top alebo bundu, ktoré siahajú nižšie ako len po popok. Spravíte tak z domáceho outfitu niečo celkom iné a legínam dodáte punc.

S farbami a vzormi
Čierna je síce klasika, ktorá sa ľahko kombinuje, ale tiež prezrádza, že vaša módna odvaha nie je až taká veľká. Ak chcete štýlovo siahať trošku vyššie, skúste to s farebnými legínami, ktoré sú posiate vzormi. Letia nielen rozprávkové postavičky, ktoré zapadajú do hravého trendu tejto sezóny, ale aj kvetiny, abstrakcia alebo len efektné prelínanie farieb. S legínami, ktoré nepôsobia nudne, odpútate pozornosť od toho, že nemáte oblečené klasické nohavice, ale ich „akože verziu". A samozrejme, urobíte dojem.

Ako džínsy
Ak vám klasické legíny tak celkom nevoňajú, nie ste sama. Mnohé ženy (ani muži) nevedia oceniť tenkú jednofarebnú látku na nohách aj zadku, ktorá je napriek všetkému stále spájaná s ležérnym spôsobom obliekania. Tento mýtus je však nadobro porazený tzv. džegínsami (jeggings), teda džínsami a legínami v jednom. Sú elastické, pohodlné a dokonalo obtiahnuté, no majú hrubší materiál s farbou a úpravou á la džínsy. Výsledkom je skinny efekt, ktorý netlačí na páse a pre mnohých vyzerá lepšie ako klasické elasťáky.

GALÉRIA: Nahliadnite do našej galérie pod článkom a vyberte si legíny, ktoré lahodia vašim očiam. Budú to športové alebo skôr spoločenskejšie kúsky? Nechajte sa inšpirovať a kombinujte.

Autor: GaBi


Akou veľkou fanúšičkou Twilightu ste?
Otestuj sa

Galéria

Legínová móda: 4 tipy, ako ich (vkusne) skombinovaťLegínová móda: 4 tipy, ako ich (vkusne) skombinovaťLegínová móda: 4 tipy, ako ich (vkusne) skombinovať+19Legínová móda: 4 tipy, ako ich (vkusne) skombinovať

Neprehliadnite

Čítaj viac