Nohavičky ako erotická pomôcka? Áno!

Nohavičky ako erotická pomôcka? Áno!
Erotika sama o sebe nie je náročná a aj keď na nás na každom rohu striehne nejaká vychytávka zo šteklivých obchodov, niet nad staré dobré triky. Napríklad také ženské nohavičky poslúžia v každej chvíli - či už chcete provokovať, zvádzať alebo rovno konať. Zapojte svoju fantáziu a rýchlo zistíte, že na sebe nosíte jednu z najlepších erotických pomôcok.

Zvádzajte, provokujte, navnaďujte
Nečakajte žiadne zložité triky. Ako sme už totiž povedali, erotiku netreba vždy komplikovať. Mužom často stačí, aby sa ich drahá prešla z kúpeľne do spálne len v nohavičkách a správa smerom k nemu je vyslaná. Ak si dáte záležať na tom, aby nešlo o žiadne domáce „gaťky", ale o sexi kúsok bielizne, stačí už len letmý pohľad smerom k nemu a všetko je vypovedané. Ako by ste mu nahlas povedali: „Chcem ťa..."

Zvádzať však, samozrejme, môžete aj rafinovanejšie. Čo tak nechať mu po odchode do práce svoje nohavičky na vankúši ako pozdrav po horúcej noci? Alebo čo tak zaslať mu ich do kancelárie? V efektnej škatuľke, so šteklivým odkazom a s náznakom, že večer sa budú diať veci... Myslíte, že sa nepoteší?

Za zavretými dverami spálne
Ak je tu „tá" chvíľa a vy chcete posteľné hry jemne okoreniť, nezabúdajte na staré dobré nohavičky (samozrejme, slovíčko staré neberte doslova). Ľahký striptíz v sexi bielizni má svoje čaro, takisto aj chvíľa, kedy sa pohrávate so svojimi nohavičkami. Pokojne skúste aj predohru v podobe šteklenia, prípadne pritvrďte zviazaním jeho rúk. Aj na tento úkon využijete svoje nohavičky, ktoré sú oveľa viac sexi ako ktorákoľvek šatka alebo opasok. Ak si ich dáte pred ním dolu a následne poputujú na jeho ruky, je z vás jemná domina, čo má svoje spôsoby.

Kam ešte môžu nohavičky putovať? Predsa do jeho lona, no netreba si hneď predstavovať, ako sa súka do vašej drobnej bielizne. Ak vás podobná predstava láka, nech sa páči, za pokus to stojí, ale čo tak dráždiť jeho penis pomocou nohavičiek? Všetko nové je vzrušujúce a ak to naňho skúsite s takýmto trikom, môžete objaviť nové cesty za vzrušením.

A čo s nohavičkami počas samotného milovania? Ak si ich necháte na sebe, prilejete trochu potrebného oleja do ohňa a z bežného sexu urobíte ten divokejší a náhlivejší. Muži milujú pohľad, keď si žena odtiahne nohavičky z „tamtých" miest a nielenže pošteklí pohľadom, ale aj pozve dnu. Skúste to aj pred orálnym milovaním a verte, že raz dva bude na kolenách s hlavou zaborenou vo vašom lone.

Za zmienku určite stojí aj vyzliekanie nohavičiek ústami alebo kúpa takých, ktoré sa dajú zjesť priamo z vášho tela. Ďalšie nápady však už necháme na vás a vaše chvíľky rozkoše, ktoré eroticky okoreníte. Možno to tak nevyzerá, ale nohavičky to naozaj dokážu... Len skúste!

Autor: ling


Viete, ktoré hviezdy si "pričuchli" k base?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac