Niekdajšia kráska zmenená na nepoznanie: Čo to so sebou urobila? (FOTO VNÚTRI)

Niekdajšia kráska zmenená na nepoznanie: Čo to so sebou urobila? (FOTO VNÚTRI)
Nepochybne ste ju na prvý pohľad nespoznali. Bývalá manželka Johnnyho Deppa, herečka Amber Heard sa rozhodla pre zmenu účesu, za ktorú si pochvalu rozhodne nezaslúži. Vlasy však nie sú to jediné, čo spôsobuje jej nie príliš vábivú premenu. V našej galérii pod článkom si môžete prezrieť ďalšie fotografie nespoznateľnej Amber...

Aj keď je dnes herečka milenkou miliardára Elona Muska, ku šťastnému výrazu jej to príliš nepomáha. V poslednej dobe totiž trpí neznámymi zdravotnými problémami, čo sa evidentne prejavuje aj na jej vzhľade. S kráskou, ktorá sa hrdo niesla po boku Johnnyho Deppa už nemá takmer nič spoločné.

To je ale zadoček: Verili by ste, že TÁTO kráska má 52 rokov?

V našej galérii pod článkom si môžete pozrieť fotografie zmenenej Amber Heard. Čo myslíte, pristane jej ružová farba vlasov?

Autor: Simi


Veľký test zdravia - Potrebuje vaše telo detox?
Otestuj sa

Galéria

Niekdajšia kráska zmenená na nepoznanie: Čo to so sebou urobila? (FOTO VNÚTRI)Niekdajšia kráska zmenená na nepoznanie: Čo to so sebou urobila? (FOTO VNÚTRI)Niekdajšia kráska zmenená na nepoznanie: Čo to so sebou urobila? (FOTO VNÚTRI)+29Niekdajšia kráska zmenená na nepoznanie: Čo to so sebou urobila? (FOTO VNÚTRI)

Neprehliadnite

Čítaj viac