Hups, neustriehli to: 20 celebrít, ktoré už neveru (ďalej) nedokázali tajiť

Hups, neustriehli to: 20 celebrít, ktoré už neveru (ďalej) nedokázali tajiť
Aj medzi celebritami sa nájdu neverníci a je ich doslova neúrekom. Niektorí neváhali podviesť svojich partnerov napríklad aj s bodyguardom. Ak neviete, o koho išlo, otvorte si našu galériu pod článkom, kde sa dozviete viac o všetkých neverníkoch medi slávnymi. Na mnohých z nich by ste to určite nepovedali!

Jednou z najznámejších káuz je v tejto súvislosti nevera Brada Pitta, ktorý sa počas natáčania filmu Pán a Pani Smithovci nedokázal ovládať a manželku Jennifer Aniston podviedol so sexicou Angelinou Jolie. Aj keď sa hovorí, že na vzhľade nezáleží, tento prípad potvrdzuje, že podľahnúť sexappealu nemusí byť až také náročné.

Fandili ste im? Celebritné milenky, ktoré sa stali manželkami

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie páry, ktoré museli čeliť problému nevery. Väčšina z nich ho ani nezvládla.

Autor: Simi
Zdroj foto: Gettyimages


Viete sa pohádať?
Otestuj sa

Galéria

Hups, neustriehli to: 20 celebrít, ktoré už neveru (ďalej) nedokázali tajiť Hups, neustriehli to: 20 celebrít, ktoré už neveru (ďalej) nedokázali tajiť Hups, neustriehli to: 20 celebrít, ktoré už neveru (ďalej) nedokázali tajiť +17Hups, neustriehli to: 20 celebrít, ktoré už neveru (ďalej) nedokázali tajiť

Neprehliadnite

Čítaj viac