Natalie Portman v svadobných šatách: Dievčensky krásna

Natalie Portman v svadobných šatách: Dievčensky krásna
Ďalšia hollywoodska kráska je zadaná. Natalie Portman sa vydala za otca svojho dieťaťa, Benjamina Millepieda, a to na tajnej svadbe. Ako to však býva, paparazzi vyňuchajú všetko, a tak sa svet môže tešiť z prvých záberov svadobných šiat tejto obľúbenej herečky.

31-ročná hviezda filmu Čierna labuť sa na veľký deň obliekla do bieleho. Zvolila si model značky Rodarte jednoduchého strihu i prevedenia. Dlhé priehľadné rukávy dopĺňali okrúhly výstrih okolo krku, jemne ozdobené boli len plecia. Široká hladká sukňa končila približne v ¾-novej dĺžke nôh, pričom dvojitý lem sukne vzadu klesal o trochu nižšie. Keďže svadba sa konala na tráve, celebritná nevesta si obula balerínky v bielej farbe a celý jej svadobný look dopĺňal závoj až pod zadok. Nechýbala tenká čelenka s kvetinovým vzorom a z Natalie bola nežná a takmer až dievčensky nevinná nevesta.

Ako však dokazujú zábery, najkrajším herečkiným doplnkom bol aj tak jej úsmev. V galérii vám ponúkame fotografie z tejto prominentnej svadbya Natalie želáme veľa šťastia!

Čítajte viac o svadbe Natalie Portman a Benjamina Millepieda

Autor: Agi

 


Ktorou zúfalou manželkou ste?
Otestuj sa

Galéria

Natalie Portman v svadobných šatách: Dievčensky krásnaNatalie Portman v svadobných šatách: Dievčensky krásnaNatalie Portman v svadobných šatách: Dievčensky krásna+5Natalie Portman v svadobných šatách: Dievčensky krásna

Neprehliadnite

Čítaj viac