Naozaj kvôli tejto žene opustil Jennifer? Veď, vyzerá úplne ako ona!

Naozaj kvôli tejto žene opustil Jennifer? Veď, vyzerá úplne ako ona!
Pred tromi mesiacmi oznámil herec Ben Affleck oficiálny rozvod s Jennifer Garner, napriek tomu, že sa roky snažili zahnať krízu. Dnes je už jasné, že slávny fešák sa snaží pohnúť ďalej a trávi stále viac času s novou partnerkou, producentkou Lindsay Shookus, ktorá sa až podozrivo podobá na Jennifer. V našej galérii pod článkom nájdete fotografie ďalších párov, ktoré sa už stihli rozísť v roku 2017...

Wow, nová Tomb Raider na sebe poriadne zamakala: Bez pŕs, ale s tehličkami!

Herec Ben Affleck strávil so svojou novou priateľkou dva dni v Londýne, a potom ich videli v Los Angeles, kde si vychutnávali spoločnú večeru. Zlé jazyky tvrdia, že ich románik sa začal už pred tromi rokmi, čo znamená, že tesne potom ako Jennifer Garner porodila. Majú spolu tri deti a napriek nezhodám sa snažia vychádzať aj po rozvode, čo nie každý párik dokáže.

Uf, tak TOTO už je naozaj priveľa: Cristiano sa hrá na drsného chlapa, ale...

V našej galérii si môžete prezrieť páriky, ktoré sa rozišli v roku 2017. Vedeli ste o nich?

Autor: Lucia
Zdroj foto: Gettyimages


Viete nakupovať?
Otestuj sa

Galéria

Naozaj kvôli tejto žene opustil Jennifer? Veď, vyzerá úplne ako ona! Naozaj kvôli tejto žene opustil Jennifer? Veď, vyzerá úplne ako ona! Naozaj kvôli tejto žene opustil Jennifer? Veď, vyzerá úplne ako ona! +19Naozaj kvôli tejto žene opustil Jennifer? Veď, vyzerá úplne ako ona!

Neprehliadnite

Čítaj viac