Najtučnejšia žena sveta: Kilá zhadzuje sexom!

Najtučnejšia žena sveta: Kilá zhadzuje sexom!
Ak ste niekedy zapochybovali, že sex môže byť účinným prostriedkom na zhadzovanie kíl, Pauline Potter vás presvedčí o opaku. Ide totiž o ženu, ktorá je v aktuálnej Guinessovej knihe zapísaná ako najtučnejšia žena sveta. Dôležitejšie však je, že sa rozhodla zhadzovať kilá, a to rovno sexom.

Tristokilová žena
Pauline Potter sa medzi svetových rekordmanov dostala vďaka váhe, ktorá bola tesne pod hranicou 300 kilogramov. K takejto cifre sa dopracovala tesne po svojej štyridsiatke a bola uznaná najtučnejšou ženou za minulý rok. Svoj triumf však zrejme nezopakuje, pretože vďaka znovuobjavenej láske sa rozhodla schudnúť. S partnerom sa vrhli na milovanie a ako sa ukazuje, ide o veľmi efektívny spôsob, ako sa zbaviť kíl.

Rekordmanka sa chváli, že sexovaním už schudla 45 kíl, čo je celkom slušný výsledok. Síce priznáva, že sama sa veľmi hýbať nemôže, ale robí, čo sa dá. Pri tejto erotickej činnosti spáli množstvo kalórií a sama svoj chudnúci režim nazvala „sexercise" (spojenie slov sex a exercise - po angl. cvičenie). Jej partner sa rozhovoril aj viac a prezradil, že aj keď jedna Paulinina noha váži viac ako on sám, sexuálne sa vedia zladiť. Snažia sa využívať také polohy, aby boli obaja spokojní a milovanie si užili rovnako. Ak by ste asi mysleli, že Pauline to s partnerom neberú vážne, ste na omyle. Radovánkam sa cielene oddávajú dva až sedemkrát denne, len aby bol výsledok čo najlepší.

Sex ako štartér
Pauline na rovinu hovorí, že sex nemala tri roky. Len čo sa však s bývalým manželom k sebe vrátili, všetko sa zmenilo a šesť „čísel" za noc jej napovedalo, že sú na správnej ceste. K ich milovaniu patrí spevnená posteľ, sexi bielizeň i povlečenie, no z hľadiska chudnutia nezostáva len pri tom. Pauline sa okrem sexuálneho maratónu vrhla aj na zdravší stravovací režim a spolu s partnerom sa snaží cvičiť v bazéne. Tomuto druhu pohybu sa síce oddáva menej často než samotnému sexu, vraj asi päťkrát týždenne, no spoločný výsledok je zatiaľ pre dvojicu uspokojujúci. Najťažšia žena sveta je ľahšia o 45 kíl, a to v priebehu niekoľkých mesiacov.

Ako sama hovorí, od života chce viac a nechce zomrieť na tučnotu. Pauline sa tak so svojím sexi príbehom stala inšpiráciou pre ľudí, ktorí bojujú s nadváhou a nevedia sa odhodlať svoj život zmeniť. No a ako dodáva, takisto rada prekvapuje ľudí tým, že aj tučné ženy majú rady sex.

Autor: Agi


Koľko máte v skutočnosti rokov?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac