Najsexi futbalisti EURA 2012

Najsexi futbalisti EURA 2012
Tak dámy, ešte to s tým futbalom budeme musieť chvíľu vydržať. Majstrovstvá Európy sa prehupli do štvrťfinálových bojov a najlepších osem mužstiev je tak jasných. Ak vás ale podobné údaje príliš nezaujímajú, možno vám tento futbalový čas spríjemníme inak. Pohľadom na tých najsexi hráčov, ktorých môžete vidieť na zelených trávnikoch.

Česko
Z postupového úspechu sa tešia i naši susedia Česi, ktorí majú v tíme hneď niekoľko zaujímavých tvárí. Jednou z najžiadanejších je Tomáš Rosický, ktorý napriek mladému „kukuču" bude oslavovať už 32 rokov. Už šesť sezón je hráčom Arsenalu Londýn a na EURE nastúpil ako kapitán českého futbalového tímu. Momentálne však na zápasy pozerá z lavičky, čo mu ale na príťažlivosti neuberá.

Grécko
Spolu s Čechmi postúpili zo skupiny A Gréci, ktorí sa okrem iného môžu pochváliť aj Vasilisom Torosidisom. Tento 27-ročný obranca je mimo EURA súčasťou najúspešnejšieho gréckeho klubu Olympiacos a aj keď na konte nemá žiadny reprezentačný gól, jeho futbalové kvality sú nepopierateľné. My oceňujeme aj jeho sexepíl, vďaka čomu je EURO o čosi zaujímavejšie.

Nemecko
Prvenstvo v skupine B patrilo Nemcom, ktorí sú pasovaní za jedných z najväčších favoritov. K postupu bez straty bodu im dopomohol aj Mario Gomez (obr. vľavo), ktorý má z troch zápasov na konte tri góly. Okrem perfektnej štatistiky však vyniká aj mužskými črtami, ktoré z hráča Bayernu Mníchov robia nemecký idol.

Portugalsko
V tíme Portugalska žiari Cristiano Ronaldo, jeden z najlepších futbalistov sveta. Tohto 27-ročného hráča Realu Madrid iste predstavovať netreba, nezabudnuteľné je napríklad jeho pózovanie v kampani pre Armaniho. Popularitou síce neprekonal svojho predchodcu Beckhama, ale vypracované telo, ktoré ukázal, stálo za to.

Španielsko
Ďalšími favoritmi na titul majstrov Európy sú Španieli, ktorí takisto patria k najpríťažlivejším mužom sveta. Z našliapaného kolektívu vyberáme Davida Silvu, 25-ročného stredopoliara z Manchestru City. Jeho snedý vzhľad a romantické oči vám môžu pripomínať lámača ženských sŕdc Enriqua Iglesiasa, čo je podoba, ktorá mnohé z nás iste poteší.

Taliansko
V talianskom tíme sa ani netreba vyberať ďaleko do herného poľa, aby sme našli toho najsexi hráča. Stojí priamo v bráne a pre mnohé ženy je ním Gianluigi Buffon (obr. vpravo hore). Partner známej českej modelky Aleny Šeredovej má 34 rokov, viac ako 190 centimetrov a dlhšie vlasy prichytené čelenkou. O tom, že je miláčikom ženského publika, netreba pochybovať.

Francúzsko
Vo štvrťfinále si budeme môcť pozrieť aj Francúzov, ktorých silnou stránkou je i Karim Benzema. Iba 24-ročný hráč sa uchytil vo veľkoklube Real Madrid a dobré meno si robí i na EURE. Okrem presných nahrávok očaruje aj príťažlivým vzhľadom, ktorý vie oceniť najmä nežné pohlavie.

Anglicko
Postup si nakoniec vybojovali aj Angličania, ktorí sa môžu pochváli napríklad i Stevenom Gerrardom. Tento 32-ročný hráč Liverpoolu dokáže zaujať nielen premyslenou hrou, ale aj usmiatou tvárou, ktorá k nemu doslova patrí. Sympatický stredopoliar takisto zabojuje o postup do semifinále turnaja a my veríme, že sa budeme mať na čo, respektíve na koho pozerať.

Autor: Angie


Viete zdravo chudnúť?
Otestuj sa

Galéria

Najsexi futbalisti EURA 2012Najsexi futbalisti EURA 2012Najsexi futbalisti EURA 2012+5Najsexi futbalisti EURA 2012

Neprehliadnite

Čítaj viac