Najlepšie sexpolohy na leto

Najlepšie sexpolohy na leto
Stupne na teplomere prebíjajú jeden rekord za druhým a niektorým dvojiciam sa v letnom sparne nechce ani súložiť. Na druhej strane dovolenka pri mori predstavuje motor sexuálnych túžob, nárast libida a neuveriteľnej túžby po erotike. Ak neviete čo robiť, skúste vybrať polohy, pri ktorých si užijete dosť rozkoše a ani telo vám neodmietne poslušnosť pre prehrievanie.

Odzadu
Jedna z najobľúbenejších polôh všeobecne sa teší priazni aj počas horúcich dní. Je skvelá v zime a ešte lepšia počas leta, keď nefunguje klimatizácia. Pri sexe odzadu prichádza len k minimálnej záťaži pohybového aparátu ako pre muža, tak aj ženu a pritom potešenie nie je vôbec ochudobnené. Netreba asi hovoriť, že ak je vonku cez tridsať a ešte ste s partnerom v objatí misionára, kvapkať začne skôr pot ako kvapôčky lásky.

Postojačky na schodoch
Ideálna poloha na dovolenky. Stačí vám zvonová suknička a odhodlanie chodiť naostro. Vedeli ste, že schodištia v prímorských hoteloch sú po mori druhým najfrekventovanejším útočiskom lásky? Opäť prichádza k menšiemu telesnému kontaktu medzi telami a jedna noha na vyššom schode dovolí partnerovi priam dokonalé vniknutie. Vyskúšajte túto techniku na letnej dovolenke a obaja si ju zamilujete. A bonusom je aj fakt, že obvykle sú chodby tmavé a chladnejšie o pár stupňov než rozpálené okolie.

Vyzliekanie vo vode
Extrémne horúčavy sú dobrá vec na milostnú kreativitu. Milovanie v sprche je síce super, ale skúste pod vodu vojsť ešte oblečení. Oblečenie začne prirodzene chladiť a nakoniec budete ešte radi, že ste si ho dali dole a môžete sa trochu zohriať milovaním. Tak málo stačí a zrazu prežijete všetko to krásne, kreatívne a vôbec nie rozhorúčené, ale horúce milovanie v plnej nádhere.

S nohou na pleci
Na prvý pohľad možno krkolomná, ale inak celkom príjemná a svieža. Ľahnete si na bok, zdvihnete nohu a partnerovi ju vyložte na rameno. Milovanie v tomto štýle je pre oboch príjemnou zmenou a zamedzíte nepríjemnému lepeniu dvoch tiel. Pritom vás ešte ako príjemný vetrík ovlažuje partnerov zrýchlený dych. Ženy si jednoducho nevedia vynachváliť.

Vodné hry
Leto praje vode a všetky polohy, ktoré sa v nej dajú zažiť, sú jednoducho skvelé. Voda prirodzene ochladzuje, hoci je nutné povedať, že s prezervatívom v nej neuspejete. Aj pri dovolenkovej zábave tak sex na nafukovačke, brehu bazéna, alebo posediačky v napustenej vani sú hry, ktoré by si spolu mali užívať len stabilní partneri.

Autor: Marcos


Poznáte najtragickejšie úmrtia celebrít?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac