Najlepšie polohy pre ženský orgazmus!

Najlepšie polohy pre ženský orgazmus!

Hľadáte s partnerom ideálnu polohu, ktorá by vám zaručila dosiahnutie slastného vrcholu? Aj keď rady hádžeme všetkých mužov do jedného vreca, pravda je taká, že väčšine z nich skutočne na našom orgazme záleží. O to viac ich mrzí, ak si ho nemôžeme užiť!

Iste sa v jeho náruči cítite pohodlne, ste uvoľnená a sex s ním je zábava. Jediné, čo v tejto idylke škrípe, je to, že by ste chceli dosiahnuť orgazmus s ním o čosi častejšie. Takmer každá žena je schopná dosiahnuť orgazmus, musí sa však naučiť ako. A práve tak musí partner vedieť, čo má robiť, aby vám ulahodil. Okrem rozličných techník stimulácie je k tomu potrebná aj tá „správna“ poloha.

Nemusíte stráviť celé milovanie v tejto polohe, čoskoro by vás nudila, s narastajúcim vzrušením by ste však mali zaujať práve takú polohu, ktorá vám poskytne najviac stimulácie a tým aj umožní prežiť orgazmus. Nezabúdajte však, že len samotná poloha bez patričnej predohry a uvoľnenia zázraky neprinesie.

„Tĺčik“ 
Táto poloha je ideálna pre ženy, ktoré dosahujú orgazmus v polohe „hore“. Partner sedí na kraji postele, alebo stoličky, žena mu sedí v lone s nohami obtočenými okolo jeho bokov, rukami sa objímajú.

Pri tejto polohe partner stimuluje ako klitoris, tak aj bod G a zároveň môže preniknúť skutočne hlboko do pošvy. Táto poloha si nevyžaduje žiadne náročné pohyby, pretože k dostatočnej stimulácii postačia aj jemné pohyby panvou, ktoré by mala riadiť práve žena.

„Nebeská brána“
Pri tejto pozícií leží žena na chrbte a muž zaujme polohu hore. Buď leží alebo kľačí. Žena opiera svoje nohy o jeho hruď. Stimuláciu klitorisu i bodu G riadi výškou, do ktorej zdvihne nohy a panvu. Ani táto poloha si nevyžaduje žiadne náročné pohyby ani silné prirážanie, séria jemných a pomalších pohybov zo strany partnera je omnoho účinnejšia.

„Krab na chrbte“
Táto pozícia sa podobá na predchádzajúcu, napriek tomu je odlišná. Umožňuje stimulovať ako klitoris, tak aj bod G, žena však má skrčené nohy, pričom má stehná čo najbližšie k hrudníku, čo umožňuje partnerovi maximálnu možnosť stimulácie. Pri tejto polohe je potrebné podložiť panvu vankúšom.

Autor: Alfa


Ako vás vidí okolie?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac