Najhorúcejšie sextrendy, ktoré treba zažiť

Najhorúcejšie sextrendy, ktoré treba zažiť
Možno nie sme vášnivejší ako naši predkovia, ale rozhodne máme viac odvahy a skúseností. Dobre korenený sex je úplne iná dimenzia ako ešte hádam stredoveká technika na misionára. Pozrite sa do moderných spální a nielen do nich, pretože sex sa stáva od experimentov, cez využívanie digitalizácie skutočne moderným potešením.

Afrodiziaká
Sex sa môže začínať už v kuchyni a vlastne na kuchynskej linke sa dá toho zamiesiť omnoho viac ako len cesto na koláč. Pripravte si s partnerom na večeru jednotné menu - afrodiziakum. Oproti bežne známym fígľom zažíva návrat aj retro korenina v podobe krpčiarky šúpolistej. Tá vie prinavrátiť dokonca aj stratenú erekciu, ale opatrne, ožívajú po nej spermie. Najhorúcejšou novinkou v sexuálnom živote je práve varenie s touto koreninou a potom spoločné vychutnávanie. Či už priamo z tela partnera alebo len tak, malé chody medzi číslami. Veď každý vie, že po dobrom sexe vyhladne.

Vankúše
Používala ich hojne už Kamasútra, takže až taká novinka to nie je, ale úprimne - pri skúmaní slovenských spální stále vedie v posteli len matrac a plachta. Vankúšiky sú sexi a čím viac, tým lepšie. Nielen na dvíhanie zadočku pri milovaní, ale s ich podporou zvládnete aj krkolomnejšie polohy. Sú ideálne na vypodloženie tela a s ich pričinením sa aj bežný milenec stane skvelým. Rozhodne medzi novinky treba zaradiť aj sex na tulivakoch, priam magický zážitok, keď ste objímaná z oboch strán.

Chodenie po tele
Odborne povedané trampling. Nová technika, ktorá presiakla z BDSM žánru, ale pre milencov je potešením. Muži sú z nej v súčasnosti doslova unesení. Nie je to nič zložité, ide o stúpanie po partnerovi, samozrejme len do úrovne bolesti, ktorú znesie a sama sa mu páči. Niekedy stačí vyloženie nohy na holú hruď, keď on leží a vy stojíte nad ním v poriadnych štekloch. Partnerov penis bude tvrdý ako podpätok, ktorý mu zaboríte pod bradavku.

Skype sex
Oddelené postele nemusia byť len dôsledkom hádky, ale aj oddelených životných rytmov či pracovísk. Preto mnoho dvojíc, ktoré nemôžu práve žiť spolu každý deň, aby „nachovali" svoje libido, využívajú aspoň sex na diaľku. Vyhnú sa tak pokušeniu spraviť jazvy na vrub vernosti. Skype sex sa udomácnil pre jeho veľkú mieru reality, ak použijete kameru aj mikrofón, všetko je dovolené a na rozdiel od videohovorov to nič nestojí. Aj v oddelených posteliach si môžete s partnerom zaexperimentovať a prežiť vášnivé orgazmy.

Autor: Marcos


Ako veľmi je pre vás dôležitý sex?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac