Najhoršia vlastnosť podľa znamenia: Všetci (okrem vás) z nej šalejú

Najhoršia vlastnosť podľa znamenia: Všetci (okrem vás) z nej šalejú
Nie je to alibizmus, ani zľahčovanie, ale za niektoré chyby a zlozvyky človek jednoducho nemôže. Nadelili vám ich samotné hviezdy, ktoré neurčujú len pozitívne vlastnosti znamení, ale aj tie, ktoré iným poriadne lezú na nervy.

Baran
Pod vplyvom Marsu majú mnoho pozitív, ako bojovnosť, silu, energiu, rozhodnosť vodcovstvo, ale neskutočne dokážu ľudom otravovať život narcistickým prejavom. Je to znamenie, ktoré extrémne stavia na svojom egu a vo vete najčastejšie používa zámeno JA. Chcú dominovať v živote, v rozhovore, vo všetkom.

Býk
Poznáte tých ľudí, ktorí prídu do baru a suverénne narušia vašu intímnu zónu, sú s vami najväčší kamaráti, hoci ani nevedia, ako sa voláte. Také to potľapkávanie, dotýkanie sa a prílišné kontaktovanie cudzích ľudí príde býkom v poriadku, no iné znamenia z toho majú značnú husiu kožu.

Blíženci
Sú často mätúci. Prečo? Pretože sa občas poriadne napália, ale zrazu už ani nevedia, prečo sa vlastne hnevali. Sú takt trochu ako dve osobnosti v jednej a iný človek nikdy nevie, ako sa k blížencovi správať, v ktorej svojej fáze sa práve nachádza.

Rak
Nedokážu sa poriadne rozohniť. Kto žije s rakom, nech má vždy pripravenú vreckovku. Ich problém je, že nedokážu priznať, že ich okolie ranilo a často až doma odhalia svoje vnútro a vyplačú za vaňu sĺz. Niekedy ani nevedia prečo plačú, jednoducho potrebujú uvoľniť emocionálne napätie. Pre iné znamenia, ktoré nechápu, to môže byť trochu peklo.


Lev
Sami o sebe majú mienku najlepšieho znamenia zverokruhu. Sú radi v centre pozornosti a nehanbia sa za to. Inak sú kultivovaní a slušní, ale ak budete niekoho počuť smiať sa na celú reštauráciu, bude to lev. Niekedy sú ich prejavy emócií tak nekontrolované, že partneri v spoločnosti s nimi začínajú premýšľať o rozvode.

Panny
Majú dar pamätať si množstvo absolútne nepodstatných záležitostí, ktoré však v rozhovore často vyťahujú a tým sa snažia uchopiť smerovanie na svoju stranu. Problémom je, že mnoho triviálnych informácií nikoho nezaujíma, ale panna ich servíruje, akoby to boli otázky života a smrti.

Váhy
Sú to typy ľudí, ktorí vám dokážu zavolať o polnoci na mobil, lebo vedia, že si ho nevypínate. Áno, sú takí priateľskí, že ich jednoducho začnete zbožňovať, no niekedy u nich kamarátstvo začína prerastať až do neúnosnej miery, keď sa chcú kamarátiť s každým a zakaždým a neznesú vlastnú samotu.

Škorpión
Nikdy neodolá možnosti niekoho opraviť. A to okamžite, aj počas rozhovoru, aj keď to nie je vhodné. Problémom je, že nie vždy majú pravdu a ak aj áno, nie vždy si vyberú správne načasovanie, ale na to oni nepozerajú prakticky vôbec. Neustále opravovanie je vec veľmi hrajúca na nervy.

Strelec
Na svete existuje mnoho názorov, vier a presvedčení, no strelec je presvedčený, že pravda môže byť len jedna a ak ju objavil, bude vám do nemoty argumentovať, prečo sa mýlite. Rozhovory so strelcami sú často vysiľujúce a únavné, najmä ak sa neprikloníte na ich stranu. Ako sa hovorí, oni chcú vždy trafiť do čierneho.

Kozorožec
S bežnými ľuďmi, priateľmi a partnermi sa často zvyknú rozprávať, akoby boli ich zamestnanci. Sú prirodzenými vodcami, len dosť často nevedia rozlíšiť, kde je na mieste hierarchia a kde rovnosť.

Vodnár
Zlyhávajú pri predstavovaní ľudí. Často sa môže stať, že človeka na párty,alebo aj priateľku jednoducho nepredstavia iným. Pokojne sa idú baviť s kamarátmi, zatiaľ, čo osoba, ktorá prišla s nimi, ostáva stáť ako kôl v plote. Vodnár je tak trochu cudzincom v zvyklostiach a ľudské bytosti berie až étericky a prestáva rozumieť, že niekoho treba aj predstaviť a do spoločnosti patrične voviesť, že nie každý ide na automatiku ako oni.

Ryby
To sú presne tí, ktorí nedvíhajú telefón, neodpovedia na SMS a najčastejšie majú vypnutý mobil, alebo zabudli na nabíjačku. Telefón radšej využívajú na hry ako komunikáciu a ich svet nechce byť narušený vonkajšími vplyvmi.

Autor: Marcos


Aký šport je pre vás ideálny?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac