Najdráždivejšie polohy pre váš bod G

Najdráždivejšie polohy pre váš bod G

Síce sa stále špekuluje o tom, že bod G možno ani neexistuje, no ženy, ktoré toto citlivé miestečko u seba objavili, vedia svoje. Jeho stimuláciou sa môžete dopracovať k skvelým sexuálnym zážitkom, takže svoje hľadanie nevzdávajte. Ak sa vám prstami vašimi ani partnerovými veľmi nedarí, skúste niečo iné. Tu sú sexuálne polohy, ktoré sú ako stvorené na dráždenie toho najcitlivejšieho miesta v ženskom tele.

Zadržaná stolica vám zničí konečník!

Keď ste na štyroch
Najlepšou cestou, ako pri milovaní stimulovať bod G, je v polohe odzadu. Kľaknite si na všetky štyri, prípadne si doprajte trochu viac pohodlia v polohe do seba zapadnutých lyžičiek. Aby jeho pýcha smerovala tým správnym smerom, nemali by ste pri kľačaní pokladať hlavu na posteľ ani držať telo príliš nízko. Skúste chrbát trošku prehnúť či nadvihnúť, prípadne vám môže partner pomôcť držať panvu trochu vyššie.

Keď ste hore
Asi žiadna z nás nepohrdne jazdou na partnerovi a prieskumy dokazujú, že ide o jednu z najobľúbenejších polôh. Spôsob, pri ktorom máte priebeh milovania pod kontrolou, sa naozaj vypláca, a to aj s ohľadom na bod G vo všetkých možných variáciách. Skúste sa poprehýbať do viacerých smerov, ktoré vám spojenie dovolí a sama ucítite, ktoré smerovanie vám spôsobuje najväčšiu rozkoš. Keďže zázračný bodík sa nachádza len pár centimetrov za klitorisom, skúste „zatlačiť" práve na túto stranu vagíny.

Keď na ňom ležíte
Poloha „žena hore" sa dá využiť aj ďalším spôsobom. Pre lepšiu stimuláciu bodu G nezostávajte na partnerovi sedieť, ale si opatrne ľahnite chrbtom na jeho nohy. Aj keď pohyby vašej panvy budú len obmedzené, budú dráždiť práve tú stenu, na ktorej sa Géčko nachádza. K tomu si prirátajte aj možnosť stimulovania klitorisu a váš pôžitok môže byť ešte o niečo silnejší.

Všetko suché, aj orgazmus? Aúúú!

Keď spolu sedíte
Veľmi podobná je aj poloha v sede. Partner sedí s vytretými nohami a zozadu sa podopiera rukami, vy nasadnete naňho a takisto sa zozadu podopriete. Takýmto spojením a hlavne vašou jemne zaklonenou polohou sa opäť stimulujú tie správne miesta, ktoré vás vedia dostať celkom na vrchol.

Keď máte zdvihnuté nohy
Jednou z pozícií, pri ktorej do vás partner môže vniknúť dostatočne hlboko, je takzvaná kvetina. Začínate klasickým misionárom a následne si vyložíte nohy na partnerov hrudník alebo plecia. Pre bod G nie je ani tak dôležitá hĺbka spojenia, ale jeho uhol, ktorý takýmto spôsobom vytvoríte. Dráždi sa ním už toľkokrát spomínané miestečko, na ktorom sa ukrýva aj stredobod vášho sexuálneho snaženia.

Síce môže vaše pátranie trvať trochu dlhšie, no stačí intenzívna prax. Počas nej si určite užijete zopár orgazmov aj bez bodu G, no keď sa k nemu po čase prepracujete k nemu, vynaložené úsilie určite bude stáť za to...

Autor: ling

Bude sa vám tiež páčiť...

Sme atraktívne, keď sme vraj plodné. Znaky, ktoré symbolizujú plodnosť a zdravie, robia tvár ženy na pohľad atraktívnejšími. Výskumy potvrdili, že muži rôznych kultúr a krajín podobne definujú krásu ženskej tváre. Viac v článku... Genitálie určujú našu celkovú krásu!


Akou veľkou fanúšičkou Twilightu ste?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac