Najčudnejšie podprsenky – Zn. Len na okrasu

Najčudnejšie podprsenky – Zn. Len na okrasu
Iste si dávate záležať, v akej spodnej bielizni sa pred svojím drahým ukážete. Bude to sexi čipka či pohodlná bavlna? Tajomná čierna alebo vyzývavá červená? Možností je neskutočne veľa, no pokiaľ by ho chceli poriadne šokovať, ani s tým nebude problém. Na svete sú podprsenky, ktoré svietia, chutia i vystrašia, závidí od toho, aké máte s dotyčným zámery... :)

Drahá a ešte drahšia
Začnime zľahka, teda pri podprsenkách dobre vyzerajúcich, ale predsa šialených. Také z nich robí ich cena, ktorá sa pohybuje na úrovni niekoľkých miliónov. Miranda Kerr v minulom roku predvádzala model za 2,5 milióna, pred ňou Adriana Lima za 5 miliónov. Ešte luxusnejšie mala zaodeté prsia Heidi Klum, ktorá v roku 2003 ukázala podprsenku za 11 miliónov. Netreba pochybovať, že na nej boli tie najdrahšie zafíry a diamanty.

Len pre vyvolených
Od vysokej ceny prejdime k niečomu bláznivejšiemu, napríklad časovému spínaču. Ten na podprsenku umiestnili v Číne a naťukali doň dátum plánovanej svadby. Dovtedy sa budúci manžel k prednostiam svojej drahej nedostal, teda pokiaľ sama nechcela. Súčasťou tejto bielizne totiž je aj kľúčik, aby sa žena sama vyslobodila.

Chutné a zdravé
Oveľa radšej sa páni iste priblížia k podprsenke, ktorá nielen zaujímavo vyzerá, ale aj dobre chutí. Na svete už mali páni možnosť zakusnúť si do čerešní, pomarančov i cukríkov, ale napríklad aj do mäsa. Slaninová podprsenka ja naozaj unikátom a aj keď nie je veľmi praktická, muži na nej isto nechajú oči.

Športové fanúšičky
S ohľadom na pánov a ich vášne - prsia i šport - vznikajú tematické podprsenky. Vaše prednosti totiž hravo skryjú časti futbalovej lopty, bejzbalové rukavice aj maskoti toho ktorého tímu. Snaží iba trošku snahy, krajčísrekho umenia a môžete byť za tú najsexi fanúšičku široko ďaleko.

Aké podprsenkové šialenosti ešte uzreli svetlo sveta? Nahliadnite do našej galérie a zabavte sa na modeloch, ktoré len tak nevynosíte. Ide o svietniky, kvetináče i telefón... jeden nápad bláznivejší ako druhý.

Autor: Agi


Veľký test zdravia - Potrebuje vaše telo detox?
Otestuj sa

Galéria

Najčudnejšie podprsenky – Zn. Len na okrasuNajčudnejšie podprsenky – Zn. Len na okrasuNajčudnejšie podprsenky – Zn. Len na okrasu+27Najčudnejšie podprsenky – Zn. Len na okrasu

Neprehliadnite

Čítaj viac