Nadvihnite si prsia - bez skalpela a so super výsledkom

Nadvihnite si prsia - bez skalpela a so super výsledkom
Prírodu neoklameme a prsia jednoducho klesajú a klesajú. S vekom je to celkom prirodzené, ale stačí vám to ako dôvod na to, aby ste sa cítili nepríťažlivo? Ak sú vaše prsia na mieste, ktoré vám nevyhovuje a na sebavedomí by vám pridalo ich skrášlenie, respektíve podvihnutie, treba sa trošku posnažiť. Ponúka sa plastická úprava poprsia, no ak chcete niečo šetrnejšie, prípadne lacnejšie, tu sú možnosti.

Podprsenka
Absolútnym základom pre krajšie prsia je podprsenka. Spevní, vytvaruje a nadvihne, čo je hneď viacero bonusov v jednom. Okamžite po oblečení vyzeráte lepšie a zrejme sa tak aj cítite. Aby bol efekt naozaj dokonalý, neváhajte investovať a radšej kúpte raz, ale dobre, než viackrát, no zle. Kvalitná a dobre sediaca podprsenka urobí veľa, čo určite viete. Ohľadom správnej veľkosti sa preto neváhajte poradiť s predavačkou, pri výbere strihu takisto. Prsia nádherne podvihnú push-upky, ktoré síce niekto označuje za „podvod", ale svoju službu robia. To im neuprieme...

Nalepovacia pomôcka
Čo však vtedy, ak by ste si chceli vyjsť celkom naostro? S padnutými prsiami ide o tabu, a tak výrobcovia bielizne nelenili a svetu ponúkli tzv. nalepovaciu podprsenku Be-up. Ide v podstate o kus fólie, ktorá sa sčasti nalepí okolo bradavky a potom o čosi vyššie. Doslova tak podvihnete prsia, a to celkom bez zapínania či ramienok. Ide o moderné riešenie podprsenky pod outfity, ktoré by mohli odhaliť bielizeň, ale takisto na bežné nosenie. Podprsenku môžete mať na tele 6 až 12 hodín a cítiť sa o čosi sebavedomejšie.

Krém na spevnenie
Ak túžite po nadvihnutí pŕs natrvalo a nie len dočasne pomocou špeciálnej bielizne, mali by ste uvažovať o ich spevnení. Vylepšenie po tejto stránke spôsobí, že prsia budú vyzerať nadvihnutejšie i o čosi väčšie, čo je u žien veľmi žiadané. Možnosťou sú napríklad krémy na spevnenie poprsia, ktoré narábajú s látkami navracajúcimi elasticitu a pružnosť pokožke. V žiadnom prípade však nemožno čakať zázraky, aj keď ich niektoré reklamy sľubujú. Pri pravidelnom používaní krému na spevnenie poprsia môžete mať výrazne zlepšenú pokožku - napnutejšiu, jemnejšiu a žiarivejšiu, čo sa takisto ráta, ale veľký rozdiel v polohe pŕs nečakajte.

Cvičenie
Na záver pridávame aj tip, ktorý ste už iste počuli tisíckrát, no možno ste ho ešte stále neodskúšali. Pravidelné cvičenie vám viditeľne spevní svaly, a to aj tie v prsiach. Vaše prednosti tak síce žiadnym zákrokom neprejdú, ale vďaka spevnenej štruktúre sa zaoblia a opticky nadvihnú. Opäť nejde o rozdiel, ktorý by zvládla plastická chirurgia, ale lepšie niečo ako nič. S pravidelným posilňovaním poprsia a kvalitnou bielizňou sa môžete cítiť o poznanie lepšie aj vtedy, ak vaše prsia nie sú ideálom, po akom túžite.

Autor: GaBi


Ste príťažlivá pre mužov?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac