Omladnutá a s výstrihom: Ktorej slovenskej kráske to bez chlapa sekne viac?

Omladnutá a s výstrihom: Ktorej slovenskej kráske to bez chlapa sekne viac?
V sobotu večer sa odovzdali prestížne ocenenia OTO, pričom výsledky boli v niektorých prípadoch viac ako prekvapujúce. Najprestížnejšia televízna anketa, ktorej vyhlasovateľom je týždenník PLUS 7 DNÍ bola tiež prehliadkou sexy outfitov, ktoré si môžete prehliadnuť aj v našej galérii pod článkom. Tieto dámy prekvapili najviac...

Život bez chlapa Monike Flašíkovej-Beňovej bez pochýb veľmi prospieva, strhaný výraz, ktorý ešte nedávno zdobil jej tvár, je konečne preč. Na slávnostnom odovzdávaní sošiek OTO sa objavila v spoločnosti svojho syna a mnohí z prítomných nevychádzali pri pohľade na ňu z údivu. Europoslankyňa očarila novým účesom, sviežim výrazom a zvodnou róbou.

Speváčka Mária Čírová si ocenenie domov neodniesla, no napriek tomu zaujala vyzývavým outfitom, ktorý nešetril extravagantnosťou, ani prehnanou modernosťou. Speváčka jednoznačne patrila k najvýraznejším dámam večera, no nie sme si isté, či si vybrala práve najvhodnejšiu róbu. Trochu viac elegantnosti by nezaškodilo.

Módna polícia na OTO 2016: Slovenská herečka prišla takmer bez šiat

V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie fotografie dám, ktoré sa na odovzdávaní cien OTO predviedli v zaujímavých a odvážnych róbach. Ktorá vás najviac oslovila?

Autor: Lucia
Zdroj foto: Pluska.sk


Akou veľkou fanúšičkou Twilightu ste?
Otestuj sa

Galéria

Omladnutá a s výstrihom: Ktorej slovenskej kráske to bez chlapa sekne viac?Omladnutá a s výstrihom: Ktorej slovenskej kráske to bez chlapa sekne viac?Omladnutá a s výstrihom: Ktorej slovenskej kráske to bez chlapa sekne viac?+31Omladnutá a s výstrihom: Ktorej slovenskej kráske to bez chlapa sekne viac?

Neprehliadnite

Čítaj viac