Mysleli ste si, že TOTO robia len "starí ľudia"? Budete prekvapení...

Mysleli ste si, že TOTO robia len "starí ľudia"? Budete prekvapení...
Keď sme boli deti, nikdy sme nechápali "divné veci", ktoré robili naši rodičia, starí rodičia, alebo dokonca aj učitelia. S prichádzajúcimi rokmi sa nám však niektoré z nich nezdajú vôbec divné a robíme ich aj my. Sú to tieto...

1. Nosenie parochní
Parochne nosili naše babičky a prababičky s veľkou obľubou. V minulosti slúžili na zakrytie plešiny či nedostatku vlasov, dnes skôr plnia funkciu módneho doplnku. Sú pohodlné, nenáročné na aplikáciu a umožňujú nám striedať vzhľad bez poškodenia vlasov.

Chcela sa pochváliť, ako schudla: Neuveríte, čo urobil Instagram

2. Pančuchy
S príchodom chladných dní si nevieme predstaviť život bez pančúch. Naše babičky ich schovávali pod dlhými sukňami, my ich ukazujeme svetu v štýlových outfitoch. Jedno je však isté, ochránia vás pred chladom a stále sú neskutočne trendy!

Filmy, bez ktorých nie je leto: 11 nezabudnuteľných chuťoviek

3. Víno
Doprajú si vaši starí rodičia každý deň pohár vínka? Robia dobre! Jeden pohár vína denne je totiž zaručeným receptom na dlhovekosť. Vy si možno nedoprajete len jeden pohárik, ale na zdravie si pripiť môžete.

Nejedla som cukor 10 dní: Naučila som sa pár dôležitých lekcií

4. Zľavy
Smiali ste sa v minulosti rodičom, že neustále porovnávajú ceny v obchodoch, alebo nakupujú v zľavách? Teraz už určite viete, aké je to hospodáriť s peniazmi a tiež to, že každý cent sa vám zíde.

Ako mu to robíte ústami? Prezrádza to o vás, že...

5. Skoro do postele
Ako tínedžerka ste určite nechápali, prečo idú rodičia tak skoro spať. Po celom dni v práci sa už aj vy tešíte na svoju posteľ a ak ste unavená, je vám jedno, že je len osem hodín večer. Niet nad kvalitný spánok.

Autor: Miška
Zdroj foto: Shutterstock


Viete zdravo chudnúť?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac