Mužskými očami: Najsexi rekvizity do postele

Mužskými očami: Najsexi rekvizity do postele
Stále nemáte úplne jasno v tom, čo by ste okrem nahoty mohli v posteli ponúknuť partnerovi? Hraví muži sa neuspokoja len s tým, že budete meniť obliečky každé dva týždne. Pre nich je pri milovaní dôležitý aj dizajn, prvok zábavy, a preto vyhľadávajú rekvizity, ktoré premieňajú každú babu na super milenku a pritom netreba až tak veľmi premýšľať, ani investovať.

Samodržky
Samozrejmá vec v bielizníku každej ženy, ktorá už nie je panna. Obvykle sa operuje s podväzkami, krajkou, košieľkami a my hovoríme, že môže byť, ale úplne toto všetko partnerovi vynahradia samodržiace pančuchy, ktorými ho prekvapíte len tak v niektorý večer. Nepýtajte sa, čo je na silonkách také vzrušujúce, že len čo sa objaví krajkovaný lem pančuchy pod vašou sukňou, erekciu dostane polovica ulice. Skúmali to lekári, psychológovia, muži aj ženy a nikto nevie, čo sa v tomto vynáleze skrýva také erotogénne. Na druhej strane, zaručene funguje a je jasné, že ide viac o erotickú pomôcku ako módny doplnok.

Dominantná trojka
Šatka na oči, putá a malý bičík alebo korbáč, ktorým mu môžete oplatiť veľkonočnú nakladačku. Tri jednoduché rekvizity, ktoré mávnutím čarovného bičíka spravia aj zo žienky domácej plnohodnotnú dominu. Vedeli ste, že čím je muž dominantnejší, tým mu viac padne vhod, keď ho žena v posteli tak trochu strestá? No a potom miluje, aj keď sa obráti garde. Nejde o ťažkú bondáž alebo nebodaj praktiky sado - maso, čo by vám nechávali jazvy na koži. Už len mať doma uvedenú trojku rekvizít je predzvesťou toho, že partner sa s vami rozhodne nebude nudiť.

Zrkadlá
V každom chlapovi je kus voayera a nenájdete žiadneho, čo by sa rád nekochal sám sebou a dobrým výkonom. Zrkadlá v spálni podľa feng šuej, nie sú nič vábivé, ale v každom prípade pri sexe sa ich „negatívna" energia premení na sexuálnu. Pozrieť sa na vlastný sex je pre muža vysoko v hierarchii sexuálnych zážitkov. Umožniť mu sex s pohľadom na vlastnú súlož je aj skvelý erotický stimulant, počas ktorého sa jednoducho každý chlap pochlapí.

BONUS: Vibrátor
Jeho používanie pri sexe delí mužov na dve skupiny. Tých, čo sa nezľaknú, že majú v domácnosti pomocníka a užijú si jeho pozitíva v trojke a takých, čo by nezniesli pomyslenie, že partnerka má orgazmus častejšie s kúskom plastu ako pri ich výkone. Každopádne, túto tému sa oplatí nadhodiť, pretože možno partnerovi zažiaria oči a veľmi rýchlo pochopíte, že vibrujúca hračka sa dá použiť aj na bradavky aj dráždenie mužských epicentier slasti.

Autor: Marcos


Hodíte sa k sebe?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac