Mužské sexidoly v priebehu rokov: Ktorý bol ten váš?

Mužské sexidoly v priebehu rokov: Ktorý bol ten váš?
S mužmi je to podobne ako so ženami. Stále sa menia, takže vždy máme z čoho vyberať. Vo svete slávnych sa mužské sexidoly menia ako na bežiacom páse a my sme pre vás vybrali tých najpríťažlivejších pánov. V našej galérii pod článkom nájdete aj ďalšie roky narodenia, pričom sme ku každému priradili aj celebrity miláčika daného obdobia. Vyberte si...

1993
Zvodného Johnnyho Deppa vyzdvihol na vrchol film „Čo žere Gilberta Grapea?", kde si zahral spolu s Leonardom DiCapriom, ktorý bezkonkurenčne ovládol rok 1997. Charizma tohto herca nebola zdanlivá, keďže z neho šalieme ešte aj dne. Veď, na sexy pirátovi si každá vždy rada pochutí...

2005
Záhadný Ryan Gosling a jeho „Zápisník jednej lásky" sa zaradil medzi romantické filmové klasiky. Ten jeho pohľad, telo, hlas, úsmev... No, jednoducho sme sa toho nevedeli nabažiť ani vo filmovej novinke La La Land, za ktorú teda mohol dostať Oscara, minimálne za tie oči.

2016
Čo viac dodať? Neodolateľný Jamie Dornan sa začal zmocňovať našich sŕdc už v roku 2015, vďaka erotickej filmovej chuťovke 50 odtieňov sivej, pričom tento ošiaľ pokračuje až dodnes. Len nedávno sme si v kinách totiž vychutnávali ešte šťavnatejšie pokračovanie.

Neskutočná podoba: Hádajte, kto je dvojníkom známeho herca!

V našej galérii pod článkom nájdete ďalších fešákov, ktorí vládli jednotlivým rokom. Odporúčame, aby ste si našli toho svojho, ten pohľad sa oplatí!

Autor: Simi


Ste konzumný typ?
Otestuj sa

Galéria

Mužské sexidoly v priebehu rokov: Ktorý bol ten váš? Mužské sexidoly v priebehu rokov: Ktorý bol ten váš? Mužské sexidoly v priebehu rokov: Ktorý bol ten váš? +42Mužské sexidoly v priebehu rokov: Ktorý bol ten váš?

Neprehliadnite

Čítaj viac