Muži prehovorili: Čo si myslia o ženách v minisukničke?

Muži prehovorili: Čo si myslia o ženách v minisukničke?
V prvom rade, baby, kašlite na tie reči o tom, že by ste nemali byť príliš vyzývavé a odhaľovať sa v minisukni. Kašlite na reči o tom, že chlapi vás začnú automaticky považovať za „ľahkú" ženu, ktorá podľahne každému chlapovi. Takých mužov je dnes veľmi málo a pokiaľ existujú, tak sa za nimi ani neobzerajte, pretože zaspali na vavrínoch niekde v minulom storočí. Najprv si pozrite sexy sukničky v našej galérii pod článkom, a potom si prečítajte skutočnú pravdu...

Keď si oblečiete minisukňu, jednoznačne a bez pochýb vzbudíte mužský záujem. Samozrejme, že nemáme na mysli mini sukne vo forme opasku, ale klasické krátke kúsky, ktoré zahaľujú dosť, ale nie príliš. Mužská pozornosť sa však neupriamuje na ich strih alebo vzor, aj keď sa objavíte v najnovšej vychytávke svetovej značky. Asi už tušíte, na čo narážame.

Láska cez mobil: TOTO by ste nikdy nemali písať do správy

Chlapov zaujme ženská postava, resp. vaše stehná, súmerne tvarované kolená, zvodné krivky a určite sa presvedčia o tom, či máte tenké alebo hrubé členky. A dávajte si pozor aj na neoholené nohy, lebo ani táto „maličkosť" neutečie ich pozornosti. Na rozprávky o tom, že chlapom nezáleží na tom, či ste oholená alebo nie, pokojne zabudnite. Nie sú založené na pravde, len máloktorému sa páči chlpatá a neupravená žena.

Samozrejme, nesmieme zabudnúť ani na mužskú fantáziu, ktorá pri pohľade na krásku v mini sukni začne pracovať na plné obrátky. A viete, čo si pomyslia, keď si oblečiete dlhý kúsok, ktorý odhaľuje ledva členky? Teraz sklameme asi všetky beznádejné naivky, ktoré veria v slušnosť a konzervatívnosť chlapov. Hneď im napadne, že máte nejaký problém - napríklad, neoholené nohy, tlsté stehná alebo členky, prípadne, že sú vaše nožičky tvarované do písmena „o". Nerobte si nádeje, ani vo sne by im nenapadlo, že ste len slušné dievčatko.

Muži sú divní: 5x čo ich od nás najviac vzdiaľuje

V našej galérii pod článkom si môžete prehliadnuť najnovšie trendy mini sukničiek, z ktorých si zaručene vyberiete.

Autor: Simi


Ste príťažlivá pre mužov?
Otestuj sa

Galéria

Muži prehovorili: Čo si myslia o ženách v minisukničke? Muži prehovorili: Čo si myslia o ženách v minisukničke? Muži prehovorili: Čo si myslia o ženách v minisukničke? +8Muži prehovorili: Čo si myslia o ženách v minisukničke?

Neprehliadnite

Čítaj viac