Musíte skúsiť: 5-minútové cvičenie, ktoré vás udrží fit celé leto!

Musíte skúsiť: 5-minútové cvičenie, ktoré vás udrží fit celé leto!
Rýchle a dynamické cvičenie vynikajúco rozprúdi krv v žilách, položí na lopatky lenivú letnú náladu a vaše krivky udrží také aké ich chcete mať. Pritom stačí iba ranných päť minút, kvôli ktorým netreba ani skôr vstávať. Čas na cvičenie získate vďaka tomu, že všetko ostatné ráno spravíte po tréningu rýchlejšie. Takže, smelo do toho! Kompletný zoznam cvikov nájdete v našej galérii pod článkom...

Juj, to je riťka: Pozrite, ako štýlovo dovolenkovala Plačková!

Dokonalý tréning pre ženy
Bianca Vesco je osobná trénerka z New Yorku a zostavila špecializovaný tréning, ktorý je extrémne krátky a extrémne účinný na udržiavanie kondície aj postavy. Nesľubuje, že vďaka nemu sa z vás stane fitnesska, ale rozhodne budete fit celé leto a z jedného nanuku si nemusíte robiť ťažkú hlavu. Princípom je každý cvik spraviť poriadne a absolvovať desať opakovaní na každú stranu.

Diéta, ani kľuky nepomôžu: Na peknú postavu jedine TAKTO!

Vyťahovanie nohy do strany
Postavíte sa vzpriamene, rozkročíte a jednu nohu zdvíhate do strany najviac ako sa dá. Ostávate s lopatkami vzadu a udržujete stabilitu. Nezabudnite správne dýchať. Výdych pri výkope, nádych počas prinoženia.

Neuveríte, čo dokáže cestovanie urobiť s telom: Martine to zmenilo na nepoznanie

V našej galérii pod článkom nájdete kompletný zoznam cvikov, ktoré sú súčasťou tohto efektívneho 5-minútového cvičenia. Prajeme super výsledky!

Autor: Marcos
Zdroj foto: Shutterstock


Otestujete si sebadôveru
Otestuj sa

Galéria

Musíte skúsiť: 5-minútové cvičenie, ktoré vás udrží fit celé leto!Musíte skúsiť: 5-minútové cvičenie, ktoré vás udrží fit celé leto!Musíte skúsiť: 5-minútové cvičenie, ktoré vás udrží fit celé leto!+4Musíte skúsiť: 5-minútové cvičenie, ktoré vás udrží fit celé leto!

Neprehliadnite

Čítaj viac