Móda v Cannes: Kto zahviezdil a kto naopak pohorel?

Móda v Cannes: Kto zahviezdil a kto naopak pohorel?
Momentálne sa všetky módu milujúce oči upierajú smerom do Cannes. Prestížny filmový festival je v plnom prúde a s ním aj prehliadka rób a šiat, ktorú každoročne ponúka. Eva Longoria, Diane Kruger či Marion Cottilard boli hviezdami prvých dní, no našli sa aj dámy, ktoré to s módnou snahou prehnali.

Nádherná Eva
Ako sme už prezradili v úvode, Eva Longoria sa ukázala v Cannes v tom najlepšom svetle. Počas prvých dní predviedla hneď troje šaty a samy si vyberte, ktoré sa vám pozdávajú najviac. Róba značky Marchesa vynikala nadýchanou vlečkou, čiernobiely model Alberty Ferretti čipkovaným materiálom a biele šaty od Emilia Pucci glamour štýlom. Jedny krajšie ako druhé...

Jemná Diane

V prvý deň festivalu zažiarila i Diane Kruger. Herečka s nemeckými koreňmi predviedla model cez jedno rameno značky Giambattista Valli Couture a okrem farby bola iná i samotným prevedením šiat. Voľný a povievajúci materiál šiat pôsobil ľahko, žensky a najmä nežne.

Mladica Jane


Príjemným prekvapením bola Jen Fonda, ktorá - ako už má vo zvyku - zatienila mnohé mladšie kolegyne. V trblietavých šatách Atelier Versace poukázala na krivky, ktoré má vo veku 74 rokov naozaj úchvatné a doslova žiarila. Na druhý raz sa verejnosti ukázala v rafinovanom zužujúcom modeli, ktorý zrejme odkukala od Kate Winlset, no službu jej urobil celkom rovnakú.

Komu to nevyšlo?


Po francúzskom červenom koberci sa už prešli desiatky hviezd (a desiatky sa ešte aj prejdú), no nie všetkým to vyšlo tak ako vyššie uvedenej trojici dám a mnohým ďalším z našej fotogalérie. Sklamaním bola napríklad mladá speváčka Lana Del Rey, ktorá svoj potenciál hudobnej divy skryla do obyčajných čiernych šiat bez nápadu.


Vidieť sme mohli aj priesvitné oranžové šaty Jeana Paula Gaultiera, ktorým slávu zaistila Fergie na Grammy Awards. Tentoraz si ich však na seba obliekla dáma o poznanie staršia, a to s čiernym body a rukavičkami. Nič, čo by sa dalo označiť za úspech!

TIP: Neprehliadnite našu galériu! Nájdete v nej najkrajšie šaty tohtoročného festivalu Cannes a už o niekoľko dní sa môžete tešiť na ďalšie pokračovanie módnej polície z Cannes.

Autor: Agi


Umenie báť sa: Vyznáš sa v hororoch?
Otestuj sa

Galéria

Móda v Cannes: Kto zahviezdil a kto naopak pohorel?Móda v Cannes: Kto zahviezdil a kto naopak pohorel?Móda v Cannes: Kto zahviezdil a kto naopak pohorel?+16Móda v Cannes: Kto zahviezdil a kto naopak pohorel?

Neprehliadnite

Čítaj viac