Móda pre ženy po 40-tke

Móda pre ženy po 40-tke

Aj vy sa cítite byť frustrovaná snahou kúpiť si niečo, z čoho Vám netrčí holý pupok? Hovorí sa, že ženy milujú nakupovanie. Ja nie! Som unavená zo zháňania vecí a nachádzania len krátkych tričiek a krátkych sukní. Začala som rozmýšľať, či vôbec ešte niekto navrhuje módu pre ženy nad 17...

Nakupovanie bolo pre mňa jedno sklamanie za druhým, pokiaľ som sa nenaučila niekoľko trikov, ako si nájsť vhodné oblečenie pre ženu po 40-ke:

Zistite, ktoré farby vám pristanú najviac. Potom hľadajte len oblečenie v týchto farbách, ušetrí vám to kopu času!

Zistite, ktorý štýl je pre vás najvhodnejší. Zabudnite na strácanie času a peňazí na oblečenie, ktoré sa k Vám vôbec nehodí.

Postavte svoj šatník hlavne na kvalitných jednofarebných kusoch. Potom už len oblečenie doladíte vzorovanými alebo pásikavými doplnkami, aby ste zdôraznili svoj štýl a udržali krok so súčasnými módnymi trendmi.

Kúpte si radšej dlhé sukne a šaty. Potom ich skráťte tak, aby ste sa v nich cítili čo najpohodlnejšie.

Kupujte si len topánky s opätkom! Aj nízky opätok je lepší ako žiadny. Ak ste žena, ktorá uprednostňuje topánky s nižším opätkom, začnite hľadať topánky, ktoré vám nezničia chrbát.
Noste tričká a blúzky radšej ako svetre. Budete vyzerať mladistvo a sexi. Svetre sa často vyťahajú a potom aj naša postava vyzerá, že stráca tie správne krivky. A navyše, svetre sú neformálne, a my, staršie dámy, chceme vyzerať elegantne.

Čím sme staršie, tým bude nakupovanie ťažšie, ale vyzbrojené týmito trikmi, výlet do nákupného centra bude o niečo príjemnejší. Doma aj v práci sa obliekajte predovšetkým tak, aby ste sa cítili dobre. Iba ženy, ktoré sa cítia pohodlne vo svojom oblečení, vysielajú pozitívny signál tým, ktorí sa na nich pozerajú.  

Autor: ancheta


Veľký test zdravia - Potrebuje vaše telo detox?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac