Miesta, kde nájsť toho pravého

Miesta, kde nájsť toho pravého
Všetky kamarátky sú popárené, len vám akosi chýba polovička... Hovorí sa, že láska príde vtedy, keď ju najmenej čakáme. Kým však budete vyčkávať, pozrite sa s nami na miesta, kde by ste mohli natrafiť na pána Pravého.

Oslavy a svadby
Nestráňte sa osláv, narodenín, svadieb, aj keď budete presvedčená, že sa jedná o trápnu ceremóniu. Nikdy neviete, kedy motyka vystrelí. Oslavy narodenín, svadby, promócie to sú všetko miesta na stretnutie toho pravého ako stvorené. Pozvaní sú jedine známi a blízki priatelia vašich priateľov, takže máte zaručené, že si môžete hneď zistiť základné indície o vašom vytipovanom objekte.

Pracovné prostredie
Je pravda, že viac ako polovica párov našlo lásku na pracovisku. Či už doživotnú alebo len chvíľkovú. Na pracovisku ho budete mať v podstate celý týždeň na očiach. Máte možnosť všimnúť si, ako sa správa k okoliu, či je náladový, alebo či sa otočí za každou novou kolegyňou. A to je, samozrejme, obrovská výhoda. Ako druhé plus vám hrá do karát, že príležitostí na zblíženie bude viac ako dosť.

Relaxačné, športové alebo iné centrum
Spoločné záujmy a koníčky sú jedným z najdôležitejších bodov fungujúceho vzťahu. Skúste sa poobzerať vo fitku či vo welnesse a možno vám niekto predsa len padne do oka. Ak vás baví šport a vnímate ho ako relax alebo vás láka sauna, masáže a jeho tiež, je to dobré znamenie. Máte istotu, že voľný čas bude tráviť najmä s vami. Akurát honba za fešákom z relax centra bude náročnejšia, lebo sa musíte spoľahnúť na náhodné stretnutia.

Bary a reštaurácie
Ak ste doteraz boli napätí a vystresovaní, nebojte sa uvoľniť. Najjednoduchšie zoznámenie sa je pri drinku, kedy konverzácia neviazne a pod vplyvom ďalších pohárikov je ešte aj nenútená. S drinkovaním však pozor, aby na ďalšie rande neprišiel Shrek na miesto Brada Pitta, ako ste v alkoholovom opojení videli. Podobne to funguje aj v reštauráciách, kde však musíte konať rýchlo, lebo nabudúce tam už tento fešák sedieť nemusí. Láska ide cez žalúdok, takže chuť na spoločné jedlo môže vzťahu jedine prospieť.

Vaše okolie
Pod lampou býva najväčšia tma a toto zlaté pravidlo sa neraz ukázalo aj v láske ako stále platné. Vysoké percento fungujúcich vzťahov sa zakladá na dlhoročnom priateľstve. Je dosť možné, že práve v okruhu vašich najbližších kamarátov sa nachádza vaša spriaznená duša.

Nové okruhy
Rozšírte svoje obzory. Ujasnite si najmä svoje priority a podľa toho hľadajte. Skúste si nájsť niečo, čo vás aspoň trocha zaujíma. Prihláste sa na angličtinu, tenis, proste na čokoľvek. Pozvania na rande neodmietajte, choďte na ne pozitívne naladená a stretávajte sa s rôznymi typmi mužov. Čím viac známych, tým väčšia šanca na lásku.

Autor: Jane


Čo máte spoločné s Lady Gaga?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac