Máte malé prsia? Pred prvým rande ho upozornite, že...

Máte malé prsia? Pred prvým rande ho upozornite, že...
Chlapi sa pri skúmaní ženského tela upriamujú na dve oblasti, a to na prsia a zadok. Niektoré z nás však nemajú to šťastie a na hrudníku im nič moc nenarástlo. A práve preto by ste mali chlapa pred prvým rande upozorniť na...

1. Radšej zadok
Je pomerne trápne, keď vám chlap začne ohmatkávať a hľadať pod tričkom vaše malé prsíčka. Povedzte mu, čo najskôr, aby sa pri prieskumoch vášho tela sústredil skôr na zadok.2. Niekedy sú väčšie Pod návalom hormónov vyzerajú prsia v niektorých chvíľach väčšie ako obyčajne. Chlapov môže pomýliť aj ich väčšia veľkosť v oblečení (kým vás nevyzlečie, tak nevie, že ste si dali push-upku).

Sexy celebrity Instagram: Baby ukázali prsia, aj telo posiate kvapkami

3. Zvodná spodná bielizeň
Baby s malými prsiami vedia veľmi dobre, ako zaujať a jedným zo spôsobov je sexy spodná bielizeň, ktorou odlákate pozornosť od toho, čo sa skrýva pod nimi. Vyskúšajte, naozaj to zaberá!

4. Potrebný obdiv
Aj keď malé prsia nepatria k jeho obľúbeným, bolo by celkom príjemné, keby vám ich pochválil. Sledujte ho - ak čosi podobné urobí, je to ten správny chlap!

5. Žiadna plastika
Chlap, ktorý vás nebude mať rád takú aká ste a navrhne vám plastiku, nie je ani náhodou ten pravý. Bez ohľadu na to, koľko komplexov ste si už stihli vytvoriť kvôli malým prsiam, nič na tom nie je, skutočná krása je o niečom celkom inom.

Plavková inšpirácia: Baby, budeme aj my takéto sexy?

6. Nákupné pokusy
Radšej ho upozornite, aby vám nekupoval spodnú bielizeň, lebo by sa mohlo veľmi ľahko stať, že sa netrafí a bude musieť čeliť nepríjemnému trapasu.

Autor: Simi
Zdroj foto: Shutterstock


Máte nadanie na flirtovanie?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac