Lopezka má 47 a vyzerá na 27: To, čo robí, zvládnete bez problémov aj vy...

Lopezka má 47 a vyzerá na 27: To, čo robí, zvládnete bez problémov aj vy...
Fotografie slávnej speváčky by ste si dokázali prezerať celé hodiny a môžete tak urobiť aj vy, keď si kliknete na našu galériu pod článkom. Vyzerá priam dokonale, a to napriek tomu, že už dávno nemá 20 rokov. Niečo také sa však nedá dosiahnuť len tak. Aj Jennifer Lopez zaplatila za svoju postavu dlhými hodinami vo fitku a prísnymi stravovacími návykmi. Čítajte a dozviete sa viac...

Žiadne spracované jedlo
Neverili by ste, ale všetko, čo dá Jenny do úst je organické, pričom jej typický obed tvorí losos so šalátom a zeleninou. Na večeru si však dopraje buď bravčové, alebo kuracie mäso, vďaka ktorému dostane do tela potrebnú dávku proteínu. A k tomu nesmú chýbať ani pečené zemiačiky - mňam! Vzhľadom na to, že jej denný program je nabitý doslova na prasknutie, v taške má pre prípad núdze pripravené zdravé dobrotky v podobe ovocia alebo zeleniny.

Už nechcela byť chudá: Jedla 500 kalórií denne a dnes...

Aj ona má slabosť
Ako každá z nás, aj Jennifer občas siahne po zakázaných pochúťkach a ako prezradil jej partner Alex Rodriguez, veľmi rada si pochutnáva na zmrzline s čokoládovými kúskami a čokoládových koláčikoch. Samozrejme, že pravidelné návštevy fitness centra nezanedbáva a poctivo trénuje s dvoma osobnými trénermi. Pochvaľuje si, že každý z nich má odlišný prístup, takže keď chce cvičiť sama v obývačke, má dostatok cvikov na výber. Nechýba medzi nimi plank, kľuky, box, zdvíhanie malých činiek a posilňovanie stehien i rúk.

Čoho sa nikdy nedotkne
Klasika zdravého životného štýlu je nepiť, nefajčiť a nepožívať kofeín v žiadnej podobe. Jennifer sa tejto zásady zodpovedne drží a len výnimočne si dopraje kávu. A to nie je jediný dôvod, prečo má takú krásnu pokožku. Na slnku sa zdržuje len výnimočne a keď aj príde do kontaktu so slnkom, nezabúda na opaľovací krém. A čo robí, keď ju pochytí neznesiteľný hlad? Dá si proteínový nápoj s čučoriedkami, jogurtom a medom.

5 celebrít priznáva: Chudnutie pre nich bolo nočnou morou

V našej galérii pod článkom nájdete sexy fotografie Jennifer Lopez, ktoré keď zbadáte, určite sa na ňu budete chcieť podobať.

Autor: Simi


Ako vás vidí okolie?
Otestuj sa

Galéria

Lopezka má 47 a vyzerá na 27: To, čo robí, zvládnete bez problémov aj vy...Lopezka má 47 a vyzerá na 27: To, čo robí, zvládnete bez problémov aj vy...Lopezka má 47 a vyzerá na 27: To, čo robí, zvládnete bez problémov aj vy...+17Lopezka má 47 a vyzerá na 27: To, čo robí, zvládnete bez problémov aj vy...

Neprehliadnite

Čítaj viac