Legíny, za ktorými sa otočíte (FOTO)

Legíny, za ktorými sa otočíte (FOTO)
Žiadna nuda v šatníku nehrozí, ak na to pôjdete cez módu nápadnú, netradičnú a možno aj o čosi farebnejšiu, ako je neutrálnym zvykom. Presne také sú legíny, ktoré sme pre vás pripravili v dnešnej galérii. Pohrávajú sa s aktuálnymi motívmi, ktoré by ste možno na oblečené nečakali, no práve o tom to je. Vymaniť sa z davu a zaujať!

Milujete komiksy?

Ak je odpoveď áno, vaša voľba bude jasná. Na svojich nohách môžete mať okrem čiernej jednofarebnej klasiky motívy Batmana, Supermana alebo Spidermana. Hrdinovia, ktorí zaistia, že svojou módou zaujmete aj opačné pohlavie. A to na prvý pohľad!

Ak fandíte sci-fi

Veľmi podobne pritiahnete mužské oči svojím smerom, ak si na seba natiahnete legíny so Star Wars motívom. Vezmite to z temnej strany a je jasné, komu v tejto kultovke fandíte :-)

Zahrajte si hru

Najskôr na počítači a hneď potom na svojich legínach. Napríklad také Angry Birds zaistia, že vaše nohy iste nik neprehliadne. Najmä ak na nich budete mať známe prasiatka, ktoré treba zlikvidovať.

Motívy á la animák

Brnknite na viac ženskú strunku, a to motívmi z dielne šikovných animátorov. Na svojich netradičných legínach môžete mať Disneyho hrdinov, milých poníkov či Barbie. Milá spomienka na detstvo premenená na trendy módu.

Viac neprehliadnuteľných legín nájdete v našej galérii pod článkom. Vybrali by ste si?

Autor: Angie


Ako vás vidí okolie?
Otestuj sa

Galéria

Legíny, za ktorými sa otočíte (FOTO)Legíny, za ktorými sa otočíte (FOTO)Legíny, za ktorými sa otočíte (FOTO)+19Legíny, za ktorými sa otočíte (FOTO)

Neprehliadnite

Čítaj viac