Láska, ktorá trvá večne: Ani celebrity nedajú dopustiť na svoje maminky

Láska, ktorá trvá večne: Ani celebrity nedajú dopustiť na svoje maminky
Dnes je Deň matiek, tak veríme, že aj vy ho oslavujete tak ako sa patrí a svojim milovaným mamičkám ste kúpili nejakú peknú pozornosť. To, že je človek slávny neznamená, že by rodičov zanedbával. Presvedčiť sa o tom môžete v našej galérii pod článkom, kde nájdete fotografie celebrít s ich maminkami.

Speváčka Celine Dion patrí k slávnym osobnostiam, ktoré si svoju mamu vážia a snažia sa jej za každých okolností urobiť tú najväčšiu radosť. Aj na tejto fotografii môžete vidieť, že oslava narodenín v prítomnosti dcérky dojala mamičku populárnej speváčky k slzám. Veríme, že aj vy ste zažili veľa podobných chvíľ!

10 vecí, ktoré vás môže naučiť len silná mama

Nezabudnite si otvoriť aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie celebrity s ich mamami. Veľmi pekný pohľad, však?

Autor: Simi
Zdroj foto: Profimedia


Čo viete o tehotenstve? Otestujte sa s nami!
Otestuj sa

Galéria

Láska, ktorá trvá večne: Ani celebrity nedajú dopustiť na svoje maminky Láska, ktorá trvá večne: Ani celebrity nedajú dopustiť na svoje maminky Láska, ktorá trvá večne: Ani celebrity nedajú dopustiť na svoje maminky +20Láska, ktorá trvá večne: Ani celebrity nedajú dopustiť na svoje maminky

Neprehliadnite

Čítaj viac