Krajšie ako kedysi: Celebrity, ktorým vek prospieva

Krajšie ako kedysi: Celebrity, ktorým vek prospieva
Aj keď zo starnutia nie je nadšený zrejme nikto z nás, predsa len to nie je také zlé. Pribúdajú skúsenosti, zážitky a ako môžete vidieť na fotografiách v článku i galérii, pribúda takisto krása. Minimálne v prípade nami vybraných celebrít.

Z kučeravej dievčiny s plnými lícami je dnes jedna z najkrajších herečiek súčasnosti. Nicole Kidman vyrovnala kučery, vymenila tmavú ryšavú farbu za svetlejšiu a aj keď to silou mocou popiera, pravidelne si necháva vyhladzovať tvár. Vo veku 45 rokov však vyzerá výborne a možno aj lepšie ako kedysi.

A čo taká Kate Winslet? Dostatočne veľa pozornosti jej bolo venované kvôli výročiu filmu Titanic, a tak prišlo na rad i porovnávanie. Zatiaľ čo jej filmový partner Leonardo DiCaprio za 15 rokov výrazne zmužnel a pribral, Kate doslova rozkvitla. Oproti tomu, ako vyzerala v dvadsiatke, schudla, zosvetlila vlasy a nádherne zoženštela.

Premenou si už stihla prejsť aj Megan Fox, ktorú si môžete ešte ako tínedžerku pamätať z viacerých seriálov. Už tam pútala krásnou tvárou, no treba uznať, že aktuálne tmavé vlasy jej pristanú oveľa viac ako žltý blond z minulosti. Tehotná hviezda vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým a nie nadarmo sa o nej hovorí ako o sexidole.

Pojem starnutie do krásy by sme pokojne mohli použiť aj na ďalšie hviezdy, napríklad Juliu Roberts, Drew Barrymore alebo i Kristen Stewart. Všetky spomenuté dámy nájdete v galérii pod článkom a môžete si zaspomínať, ako kedysi vyzerali.

Autor: Agi

 


Test zdravej výživy
Otestuj sa

Galéria

Krajšie ako kedysi: Celebrity, ktorým vek prospievaKrajšie ako kedysi: Celebrity, ktorým vek prospievaKrajšie ako kedysi: Celebrity, ktorým vek prospieva+7Krajšie ako kedysi: Celebrity, ktorým vek prospieva

Neprehliadnite

Čítaj viac